سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / فرهنگ رکن بنیادی در عرصه های علمی واقتصادی است

فرهنگ رکن بنیادی در عرصه های علمی واقتصادی است

فرهنگ رکن بنیادی در عرصه های علمی واقتصادی می باشد

همدان- مسئول بسیج دانشجویی استان همدان با گفتن آنکه بسیج یک چتر همه گیر می باشد و همچنین هرفردی که به انقلاب و همچنین ولایت فقیه دلبستگی دارد بسیجی می باشد، گفت: فرهنگ رکن بنیادی در عرصه های علمی واقتصادی می باشد. 1783713 فرهنگ رکن بنیادی در عرصه های علمی واقتصادی است

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، طیب فریادرس ظهر پنج شنبه در نشست خبری بسیج دانشجویی استان همدان با اشاره به رسالت خبرنگاران، اظهار داشت: بسیج دومین شاهکار امام و پیشوا خمینی (ره) بعد از بنا نهادن نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین فکر کردن و اندیشیدن بسیجی راهکار اصلی جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه بهره بری و استفاده از قوه مردمی و همچنین بسیجی بهترین راهکار در سیاست های داخلی و همچنین خارجی می باشد، افزود: مقاومت ملی راهبرد امام و پیشوا راحل بوده می باشد.

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان با اشاره به نمایش ۲۰۰ نشست سیاسی فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه های همدان در سال شمسی قبل، افزود: ۶۰ کرسی آزاد اندیشی در سال شمسی قبل در دانشگاه ها برگزار شده می باشد.

فریادرس با افزودن آنکه مطالبه گری در همه عرصه ها به خصوص در حیطه های اقتصادی و همچنین فرهنگی و اجتماعی بایستی و حتما مستلزم و نیاز اساسی دانشجو باشد، گفت: هسته های مطالبه گری بایستی و حتما در دانشگاهها شکل گیرد.

او همچنین با گفتن آن نقطه که نگاه علمی دانشجو یک نگاه ضروری می باشد، ادامه داد: بایستی و حتما به جنبه علمی بیش از جنبه سیاسی پرداخته می شود و همچنین هسته های علمی متولی کرسی های آزاد اندیشی باشند.

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان با تاکید بر آنکه بسیج جناحی نیست، عنوان کرد: سیاسی بودن به معنای جناحی شدن نیست بلکه به معنای رشد و همچنین روشنگری می باشد.

فریادرس با افزودن آن مطلب که ترویج آرمان های شهدا تنها با نگاه به قبل ممکن نخواهد بود، گفت: آرمان های شهدا بایستی و حتما گفته می شود تا در جامعه جاری گردد و همچنین در صورتی که تنها نگاه به شهدا نگاهی به قبل باشد نمی قدرت اهداف و همچنین آرمان های آنان را رواج داد.

او همچنین با اشاره به آنکه در استان همدان بیش از ۲۰ هزار دانشجوی بسیجی وجود دارد، عنوان کرد: تشکل های ارزشی زیرمجموعه ای از بسیج خواهند بود که ساماندهی شده اند.

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان تاکید کرد: بسیج یک چتر همه گیر می باشد و همچنین هر فردی که به چارچوب های انقلاب و همچنین ولایت فقیه دلبستگی دارد بسیجی می باشد.

سال شمسی قبل بیش از سه هزار دانشجو در کنگره شهدای دانشجو شرکت داشتند

فریادرس با گفتن آنکه سال شمسی قبل بیش از سه هزار دانشجو در کنگره شهدای دانشجو شرکت داشتند، افزود: بیش از سه هزار و همچنین ۷۰۰ فرد یا شخص دانشجو در اردوهای راهیان نور سال شمسی قبل شرکت داشتند و همچنین ۲۸۰ حلقه صالحین جهت دانشجویان برگزار شد.

او همچنین با اشاره به سه پیشامد جدید ای که همواره مدنظر مقام معظم رهبری بوده می باشد، عنوان کرد: علم، فرهنگ و همچنین اقتصاد از مسائل مهم و همچنین مدنظر رهبری می باشد که فرهنگ رکن بنیادی همه آنهاست.

او همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های بسیج دانشجویی را با نگاه به راه شهدا و همچنین نگاهی معرفتی و همچنین فرهنگی عنوان کرد و همچنین گفت: در همه عرصه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مهمترین و همچنین نخستین نگاه بایستی و حتما نگاه فرهنگی باشد.

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان با اشاره به سفر ریاست جمهور به همدان که در بعدی ای نزدیک رخ خواهد داد، گفت: بسیج دانشجویی استان امیدوار می باشد برنامه جذاب و جالب و خوب ای مفصل جهت تشکل های دانشجویی در آن سفر دیده می شود و همچنین دانشجویان در چارچوب های نظام حرف های خود را گفتن کنند.

فریادرس در ادامه سخنان خود با افزودن آن نقطه که نگاه دوگانه به انقلاب نشان دهنده عدم صداقت می باشد، گفت: نظام جمهوری اسلامی بر دوش مستضعفان سوار شده و همچنین خیزش و همچنین جایگاه آن هم منطقه ها و مناطق محروم بوده می باشد.

مسئول بسیج دانشجویی استان همدان با اشاره به آنکه حکومت در کنار نگاه و همچنین توجه ویژه به موضوع هسته ای بایستی و حتما به سایر قسمت و بخش ها نیز توجه کند، افزود: نباید به دلیل اهمیت مذاکرات هسته ای سایر قسمت و بخش ها تعطیل می شود.

فریادرس در پایان سخنان خود به ظرفیت مناسب بسیج دانشجویی استان اشاره و همچنین عنوان کرد: بیش از دو هزار فرد یا شخص دانشجوی ارشد و همچنین دکترا با بسیج دانشجویی همدان همکاری دارند.

او همچنین با تاکید بر ساخته یا ایجاد مراکز دانش بنیان به عنوان هسته ای مرکزی علمی با کمک دانشجویان بسیجی، گفت: دانشجویان به رشد اقتصادی و همچنین پیشرفت کشور کمک می کنند.

فریادس با گفتن آن مطلب که بایستی و حتما نگاه در داخل کشور و همچنین درون زا باشد، گفت: بایستی و حتما اقتصاد مقاومتی با نگاهی علمی و همچنین با تکیه برمردم شکل گیرد تا پس نتیجه آن می شود که آن هم تولید، صادرات و همچنین تعامل با دنیا باشد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%B1%DA%A9%D9%86-%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%B9%D8%B1%D8%B5%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%DB%8C-11157
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : فرهنگ رکن بنیادی در عرصه های علمی واقتصادی می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک