خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / فعالیت دو خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی اهواز در تابستان

فعالیت دو خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی اهواز در تابستان

فعالیت دو خوابگاه دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اهواز در تابستان

دست یار فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید جندی شاپور اهواز با اشاره به تعطیلی خوابگاه‌های دانشگاه تا آغاز سال شمسی تحصیلی جدید، گفت: در فصل تابستان دو خوابگاه دخترانه و همچنین پسرانه، جهت اسکان دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در حال کار روی پروژه‌های خود خواهند بود، فعال خواهند بود.

دکتر ساسان موگهی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خوزستان، با اشاره به آن‌که بعضی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در تابستان نیز مشغول به تحصیل یا کار روی پروژه‌های خود خواهند بود، اظهارکرد: ​دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد و همچنین دکتری و همچنین دانشجویان کشیک​ بیمارستان‌ها می​توانند از آن خوابگاه​ها بهره بری و استفاده کنند.

او همچنین افزود: ​همچنین دانشجویانی که در حال انجام پروژه​های تحقیقاتی و همچنین پژوهشی خواهند بود، در صورتی که آن پژوهش​ها متعلق به دانشگاه باشد، با ارایه معرفی‌نامه از دانشکده خود، می‌توانند در آن خوابگاه‌ها اسکان یابند.

دست یار فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم​ علم پزشکی جدید جندی شاپور اهواز همچنین در خصوص برنامه جذاب و جالب و خوب​های فرهنگی دانشگاه در تابستان گفت: به دلیل آن هم‌که معمولا دانشگاه در آن ماه​ها تعطیل می باشد، برنامه جذاب و جالب و خوب​های فرهنگی نیز کمرنگ خواهد بود ولی باید توجه داشت برنامه جذاب و جالب و خوب​هایی در آن فصل تعریف شده که برگزار خواهد شد.

موگهی با اشاره به نمایش طرح بشارت در تابستان گفت: آن طرح در قالب اردوهای دانشجویی به شهرستان مقدس قم، توسط بسیج دانشجویی اجرا می‌می شود که معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه، هماهنگی​های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را جهت اجرای آن هم انجام می​دهد؛ همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب​ها و همچنین فعالیت‌های تشکیلاتی انجمن اسلامی دانشجویان نیز در آن فصل برقرار می باشد.

او همچنین با گفتن آن‌که امروز، پایان نیمسال تحصیلی جاری دانشجویان دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اهواز می باشد، خاطرنشان‌کرد: با نمایش آخرین امتحان نیمسال، دانشجویان تا آغاز نیمسال آتی تعطیل شدند.

دست یار فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید جندی شاپور اهواز در مورد انتقادهای وارده به همزمانی نمایش امتحانات پایان ترم دانشجویان و همچنین ایام ماه تبریک و مبارک رمضان و همچنین لزوم اتخاذ تدابیری جهت رفاه حال دانشجویان نیز گفت: با توجه به آن‌که تنظیم تقویم آموزشی دانشگاه در حوزه اختیارات معاونت آموزشی می باشد و همچنین مطابق مقررات دانشجویان بایستی و حتما ۱۷ هفته آموزش داشته باشند، همزمان شدن امتحانات با ماه تبریک و مبارک رمضان از سر ناچاری بوده می باشد.

موگهی همچنین از انجام کارهای مقدماتی استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه خبرداد و همچنین اظهارکرد: ​به تا حال جلساتی با حضور معاونان و همچنین مسئولان دانشگاه برگزار شده و همچنین بحث​های استقبال از دانشجویان جدیدالورود مورد بررسی کردن قرار گرفته می باشد؛ آن طرح جهت استقبال از دانشجویان جدیدالورود در نیمه دوم شهریورماه اجرا می‌می شود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-10667
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : فعالیت دو خوابگاه دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اهواز در تابستان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک