خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / فعالیت گفتمانی و همچنین انقلابی ۱۷۴ امام و پیشوا روستا و همچنین محله در گلستان

فعالیت گفتمانی و همچنین انقلابی ۱۷۴ امام و پیشوا روستا و همچنین محله در گلستان

فعالیت گفتمانی و همچنین انقلابی ۱۷۴ امام و پیشوا روستا و همچنین محله در گلستان

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : – حجت الاسلام رضا دیلمی شامگاه یکشنبه در نشست آموزشی طرح ملی جذب و همچنین گزینش روحانیون طرح استقرار امامان روستای استان های گلستان و همچنین سمنان، اظهارکرد: در آن طرح، سه رکن اصلی مسجد، شهروندان و مردم شهر و همچنین امام و پیشوا محله و همچنین روستا مورد توجه ویژه قرار گرفته می باشد و همچنین نقش جهادگران تبلیغی و همچنین روحانیون به عنوان هدایت گران جامعه در آن مسیر خیلی زیاد حائز اهمیت می باشد.

دیلمی گفت: یکی از وظایف نهاد تبلیغات اسلامی در قامت انقلاب اسلامی، پیاده‌سازی نرم‌افزار انقلاب اسلامی با بهره بری و استفاده از ظرفیت مساجد و همچنین امامان روستا و همچنین محلات می باشد.

او همچنین تصریح کرد: جامعه ای که در تراز اسلام ناب حرکت می کند زیست بوم آن هم هم بر اساس مبانی ارزشی و همچنین انقلابی می باشد.

دیلمی گفت: نهاد تبلیغات اسلامی با اجرای آن طرح، فراهم‌سازی باره‌های شکل‌گیری بستر گفتمانی تمدن اسلامی و همچنین ارائه الگوهای مناسب و همچنین تقویت مساجد تراز انقلاب اسلامی را دنبال می‌کند.

او همچنین هدف از اجرای آن طرح را با حضور روحانیون توانمند و همچنین کارآمد در مساجد عنوان کرد و همچنین افزود: با همکاری تشکل های دینی و همچنین حضور روحانیت انقلابی و همچنین امام و پیشوا محله می باشد که مساجد روح می گیرد و همچنین امام و پیشوا محله ای که نسبت به تمام شئون منطقه آگاه می باشد و همچنین تمام معظلات و مسائل و مشکلات را با بهره بری و استفاده از ظرفیت های موجود به درستی پیگیری می کند.

دیلمی از فعالیت ۱۷۴ امام و پیشوا محله در استان خبر داد که شامل ۱۴۳ روحانی مستقر در روستاها با عنوان طرح امام و پیشوا روستا، هفت امام و پیشوا پایگاه فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی در محلات حاشیه نشین و همچنین ۲۴ امام و پیشوا محله خواهند بود.

فعالیت گفتمانی و انقلابی ۱۷۴ امام روستا و محله در گلستان


بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : فعالیت گفتمانی و همچنین انقلابی ۱۷۴ امام و پیشوا روستا و همچنین محله در گلستان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

حریق ارتفاعات «تنگ ابوالحیات» مهار شد/مقدار و اندازه و میزان خسارت بررسی کردن می می شود

حریق ارتفاعات «تنگ ابوالحیات» مهار شد/مقدار و اندازه و میزان خسارت بررسی کردن می می …