سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / فعال شدن تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

فعال شدن تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

فعال شدن مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : امکان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری نیمسال دوم ۹۴-۹۳ جهت دانشجویان دانشگاه پیام نور در سیستم جامع گلستان از امروز ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ فعال شده می باشد.

با فعال شدن مشخص کردن محل آزمون دانشجویان ارشد به راحتی می توانند با رفت و آمد و مراجعه به سیستم گلستان پیام نور نسبت به مشخص کردن محل آزمون خود اقدام کنند.

هیچ محدودیتی جهت آن دسته از دانشجویان در انتخاب مرکز آزمون خود وجود ندارد.

طبق تقویم آموزشی جهت نیمسال دوم سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور (+اینجا) ، مشخص کردن محل آزمون جهت دانشجویان کارشناسی ارشد و همچنین مهمان اضطراری جهت دانشجویان کارشناسی نیمسال دوم ۹۴-۹۳ از تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه لغایت ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ فعال خواهد بود.

 

با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید سرویس ها و خدمات آمورشی دانشگاه پیام نور (وبسایت و مرکز خبرهای جدید گلستان) و همچنین طی مراحل زیر آن امر امکان پذیر می باشد:

 

آموزش -> دانشجو -> درخواستها -> انتخاب محل آزمون

 

مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

آموزش مشخص کردن محل آزمون های پایان ترم دانشگاه پیام نور
نام آموزش دیدن کردن و نمایش فایل

آموزش عکسی به صورت فایل پی دی اف (PDF) ا ۱٫۳۹MB

downloadIcon فعال شدن تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم 94 93 دانشگاه پیام نور

آموزش عکسی به صورت فایل عکس (با کیفیت بالا) ا ۱٫۲۵MB

downloadIcon فعال شدن تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم 94 93 دانشگاه پیام نور

آموزش عکسی به صورت فایل عکس (با کیفیت پایین) ا ۴۵۰KB

downloadIcon فعال شدن تعیین محل آزمون و مهمان اضطراری نیمسال دوم 94 93 دانشگاه پیام نور
پایگاه خبری دانشجویان پیام نور :: PNUNA.COM

 


 

وارد شدن آسان و همچنین مطمئن به وبسایت و مرکز خبرهای جدید سرویس ها و خدمات آموزشی گلستان دانشگاه پیام نور – کلیک کنید

 


 نکـــــــــــات مهــــــــــــــــــــــــم در مورد مهمان اضطراری دانشجویان کارشناسی :

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی می رساند، دانشجویانی که شامل یکی از شرایط ذیل می باشند می توانند طی درخواست کتبی در مرکز خود، مدارک مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را جهت اخذ مجوز از شورای آموزشی استان ارائه داده تا در صورت کسب مجوز نسبت به تغییر محل آزمون اقدامات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری صورت گیرد.

۱- دانشجویانی که کارمند سازمانهای دولتی یا نظامی خواهند بود و همچنین با حکم ماموریت یا انتقال محل کار ایشان تغییر نموده می باشد.(شامل همسر و همچنین فرزندان ایشان که دانشجو خواهند بود نیز خواهد بود.)

۲- دانشجویانی که براثر بیماری خاص یا سانحه توانایی شرکت در امتحانات را در مبدا ندارند، آن موضوع با اعلام نظر پزشک معتمد مرکز و همچنین اثبات و یا تایید شورای آموزشی استان انجام می می شود.

۳- مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد دانشجویانی که درس عملی، پروژه یا کارآموزی انتخاب نموده‌اند مجاز به بهره بری و استفاده از مهمان اضطراری (مقطع کارشناسی) نیستند.

۴- مهمان اضطراری جهت دانشجویان کارشناسی می باشد که می توانند با موافقت مرکز مبدا و همچنین مقصد ، محل آزمون های پایان ترم خود را تغییر دهند.

۵- جهت درخواست مهمان اضطراری بایستی و حتما به مرکزتان حضوری رفت و آمد و مراجعه و همچنین درخواست خود را به مرکزتان اعلام کنید.

 


 نکـــــــــــات مهــــــــــــــــــــــــم در مورد مشخص کردن محل آزمون دانشجویان ارشد :

۱- مشخص کردن محل آزمون مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد می باشد. دانشجو مجاز به انتخاب هر مرکزی می باشد. مهم نیست که مرکز مورد نظر تو ارشد داشته باشد یا خیر و همچنین یا رشته تو را داشته باشد یا خیر.

۲- بعد از ثبت درخواست ، توجه داشته باشید که تمام درخواست ها با هم و همچنین بعد از اتمام مهلت ثبت درخواست اثبات و یا تایید خواهند شد. پس منتظر اثبات و یا تایید و همچنین موافقت بعد از اتمام مهلت ثبت درخواست باشید.

۳- آن موضوع جهت شهرستان تهران استثنا می باشد . دانشجویان تنها و فقط از چهار مرکز موجود در شهرستان تهران یعنی پیام نور تهران جنوب،پیام نور تهران شمال،پیام نور تهران شرق و همچنین پیام نور تهران غرب تنها و فقط مرکزی را می توانند انتخاب کنند که رشته آنها را داشته باشد! در صورتی که رشته دانشجو در هیچ یک از چهار مرکز تهران وجود نداشت ، هر کدام را که بخواهند می توانند انتخاب کنند.

۴- در مشخص کردن محل آزمون ، شهریه و همچنین استاد دگرگونی و تغییری نخواهد کرد و همچنین تنها و فقط محل آزمون پایان ترم دانشجو تغییر خواهد میکند.

۵- دانشجویان برون مرزی مجاز به انتخاب مرکز آزمون نمی باشند.

۶- اجباری جهت مشخص کردن محل آزمون وجود ندارد و همچنین در صورت عدم مشخص کردن محل آزمون در سیستم گلستان امتحانات دانشجویان در آن هم مرکز خود برگزار می شوند.

۷- مشخص کردن محل آزمون تنها و فقط مخصوص دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد می باشد که از طریق سیستم گلستان انجام می می شود و همچنین مهمان اضطراری مخصوص دانشجویان کارشناسی می باشد که جهت ثبت آن هم بایستی و حتما با موافقت مرکز مبدا و همچنین مقصد ، محل آزمون خود را تغییر دهند.

۸- مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد دانشجویانی که درس عملی، پروژه یا کارآموزی انتخاب نموده‌اند مجاز به بهره بری و استفاده از مهمان اضطراری (مقطع کارشناسی) نیستند.

۹- دانشجویان بدهکار تا زمان واریز شهریه مجاز به تکمیل فرم نمی باشند .

 

آموزش عکسی پرداخت الکترونیکی شهریه در وبسایت و مرکز خبرهای جدید گلستان دانشگاه پیام نور

 


زمان های ضروری نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور که بایستی و حتما اطلاع داشته باشید:

* تمام تاریخ های اعلام شده بر اساس تقویم آموزشی نیمسال دوم ۹۴-۹۳ (+اینجا) ابلاغ شده از نهاد مرکزی دانشگاه پیام نور می باشد:

۱- گرفتن کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم (به گفته ۴۲۸) از تاریخ ۵ خردادماه لغایت ۷ تیر ماه ۹۴ در سیستم گلستان فعال خواهد شد.

۲- زمان امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور از تاریخ ۹ خرداد ماه ۹۴ شروع خواهد شد و همچنین تا ۷ تیر ماه ۹۴ ادامه خواهد داشت.

۳- آخرین محل ثبت نمرات میان ترم جهت نیمسال دوم ۹۴-۹۳ در مقطع کارشناسی کارشناسی تا تاریخ ۱۲ خردادماه ۱۳۹۴ و همچنین در مقطع کارشناسی ارشد ۱۰ تیرماه ۱۳۹۴ می باشد.


در همین باره بخوانید:

راهنمای نحوه دیدن نمرات میان ترم دانشجویان پیام نور در سیستم گلستان

طریقه محاسبه نمرات میان ترم و همچنین پایان ترم و همچنین دروس عملی در دانشگاه پیام نور

تقویم دانشگاهی سال شمسی تحصیلی ۹۴-۱۳۹۳ جهت کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه پیام نور

 

http://pnuna.com/1394/02/%D8%AA%D8%B9%D9%8A%D9%8A%D9%86-%D9%85%D8%AD%D9%84-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D9%88%D9%85-94-93-%D9%BE%D9%8A%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : فعال شدن مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تعطیلی ۶ دانشگاه پیام نور به دلیل سیل تا پایان هفته

تعطیلی ۶ دانشگاه پیام نور به دلیل سیل تا پایان هفته به به گفته پایگاه …

سوپروب close
خرید بک لینک