خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم منصوب شد

قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم منصوب شد

قائم مقام ریاست صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم منصوب شد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

%name قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم منصوب شد

مهندس ذوالفقار یزدان مهر ریاست صندوق رفاه دانشجویان طی حکمی دکتر فریبرز سجادی را به سمت قائم مقام ریاست صندوق رفاه دانشجویان منصوب کرد.

به به گفته سرویس دانشگاهی ایسنا، در حکم انتصاب دکتر سجادی آمده می باشد: با عنایت به نقش کلیدی صندوق در ارائه سرویس ها و خدمات رفاهی به جامعه عظیم و همچنین فرهیخته دانشجویی، انتظار دارم ضمن بهره مندی از رهنمودهای کارشناسان و همچنین صاحب‌نظران، تمام همت و همچنین قدرت اجرایی و همچنین علمی خویش را در راستای اهداف عالی صندوق همچون راهبری اصولی برنامه جذاب و جالب و خوب خودکفایی صندوق، ارتقای سرویس ها و خدمات رسانی توأم با کرامت انسانی به دانشجویان ، تعامل موثر و همچنین سازنده با مجموعه وزارت علوم، دانشگاه‌ها و همچنین مراکز آموزش عالی در چارچوب ضوابط و همچنین مقررات به کار گیرید.

مهندس یزدان مهر در ادامه به ساخته یا ایجاد هماهنگی، یکپارچگی و همچنین همسویی میان کلیه ارکان صندق تأکید کرده می باشد.

به به گفته روابط عمومی وزارت علوم، دکتر فریبرز سجادی شامل دکترای تاریخ از دانشگاه خوارزمی بوده و همچنین پیش از انتصاب در نهاد مسائل دانشجویان وزارت علوم و همچنین صندوق رفاه دانشجویان مدیریت مسائل دانشجویان صندوق را بر عهده داشته می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%82%D8%A7%D8%A6%D9%85-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%82-%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-10532
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : قائم مقام ریاست صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم منصوب شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک