سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / قبولی مشکوک بعضی نمایندگان مجلس

قبولی مشکوک بعضی نمایندگان مجلس

قبولی مشکوک بعضی نمایندگان مجلس

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : جوون – دانشگاه آزاد اسلامی نتایج استعدادهای درخشان در مقطع دکتری در رشته‌های علم پزشکی جدید و همچنین علوم انسانی را با ۱۵روز تأخیر اعلام کرد. بعضی داوطلبان به دلیل آنچه آن دانشگاه عدم تجانس مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد با دکتری را اعلام کرد، مردود شده‌اند که آن عده از داوطلبان نسبت به آن موضوع اعتراض کردند.

در پی اعلام نتایج آزمون مقطع دکتری ویژه استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع دکتری، جمعی از داوطلبان روزگذشته با تجمع مقابل مرکز آزمون دانشگاه به آن نتایج اعتراض کردند.

آن دانشگاه اعلام کرده که مردودی‌ها به دلیل عدم تجانس مدرک مقطع کارشناسی ارشد با دکتری بوده می باشد. درحالی که در صورتی که آن عدم تجانسی وجود داشت نباید دعوت‌نامه جهت مصاحبه علمی ارسال می‌شد.

مسئولان دانشگاه آزاد روزگذشته پاسخگوی معترضان به نتایج آزمون نبودند. در میان داوطلبان معترض شایعاتی مبنی بر گم‌شدن برگه‌های مصاحبه آنان یا حضور تعدادی مسئولان شامل نمایندگان مجلس جهت انجام مصاحبه علمی آن آزمون نشر یافته شده شده بود.

نقطه قابل‌توجهی که معترضان به آن هم اشاره داشتند، آن بود که مردودی‌ها عمدتاً در رشته‌های خاص مانند علم پزشکی جدید، حقوق و همچنین رشته‌های پرطرفدار علوم انسانی بود و همچنین در رشته‌های فنی و همچنین مهندسی چنین اتفاقی نیفتاده می باشد. «جوون» آمادگی دارد تا پاسخ دانشگاه آزاد اسلامی در آن ارتباط و رابطه را نشر یافته شده کند.

قبولی مشکوک برخی نمایندگان مجلس


بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : قبولی مشکوک بعضی نمایندگان مجلس

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک …

سوپروب close
خرید بک لینک