خانه / مقالات / قتل به خاطر چت کردن در وایبر!

قتل به خاطر چت کردن در وایبر!

روزنامه «همشهری» نوشت: رسیدگی به این پرونده شامگاه جمعه ۲۶دی‌ماه همزمان با پیدا شدن جسد زن جوانی در بیابان‌های پاکدشت شروع شد. آن روز یکی از رهگذران با دیدن چمدان بزرگی در بیابان کنجکاو شد و به سراغ آن رفت و درش را باز کرد ولی ناگهان با جسد زن جوانی روبه‌رو شد که داخل چمدان بود. مرد وحشتزده با پلیس ارتباط گرفت طولی نکشید که با حضـور کارآگاهان آگاهی پاکدشت در محل، تحقیقات برای کشف راز این جنایت شروع شد. دور گردن زن جوان طنابی پیچیده شده آثار ضربات چاقو نیز روی بدنش دیده می‌شد. این در حالی بود که طبق گفته پزشک جنایی، حدود ۱۰تا ۱۲ساعت از مرگ او می‌گذشت.
%name قتل به خاطر چت کردن در وایبر!
چت روم ایرانی
ردپای مرد جوان

شکی وجود نداشت که جنایت در مکانی دیگر رخ داده و پس قاتل یا قاتلان با قرار دادن جسد در چمدان قصد ناپدید کردن آن را داشته‌اند. در چنین شرایطی کارآگاهان جنایی پاکدشت ماموریت پیدا کردن د پرده از راز این جنایت بردارند. هیچ مدرک شناسایی‌ای که هویت مقتول را فاش نماید ، وجود نداشت. حتی ارزیابی ‌ پرونده‌های متعلق به زنان گمشده در روزهای اخیر هم سرنخی در اختیار پلیس قرار نداد.

مأموران اما در ادامه متوجه نکته مهمی شدند. اینکه چمدانی که جسد داخلش بود، کاملا نو بود و به‌نظر می‌رسید که اخیرا خریداری شده است. آن‌ها راهی مغازه‌هایی شدند که چمدان می‌فروختند. یکی از مغازه‌دار‌ها گفت که ظهر جمعه درست چند ساعت قبل از کشف جسد، پسرجوانی به آنجا رفته و چمدانی شبیه آنچه جسد داخل آن بود از وی خریده است. این مورد تیم تحقیق را قدم به کشف حقیقت نزدیک‌تر کرد مأموران به بازبینی عکس های دوربین مداربسته مغازه پرداختند و چهره خریدار چمدان را شناسایی کردند.

تصویر رازگشا

درحالی‌که تحقیقات ادامه داشت، روزشنبه مرد ۲۱ساله‌ای به اداره آگاهی پاکدشت رفت خبر از ناپدید شدن همسر ۲۰ساله‌اش داد. وی گفت: من همسرم مهناز همکار هستیم و در کاربرخی در پاکدشت کار می‌کنیم. عصر شنبه مهناز وقتی کارش تمام شد از کارگاه بیرون رفت تا به خانه برود اما در مسیر بازگشت به خانه به طرز مرموزی ناپدید شد. در این مدت تمام جا را به‌دنبالش گشتم اما اثری از او پیدا نکردم.

معین اتی که این مرد از همسرش ارائه داد با جسدی که داخل چمدان کشف شده بود مطابقت داشت. با این حال آنچه توجه مأموران را جلب کرد شباهت این مرد با عکس ی بود که کارآگاهان از خریدار چمدان به‌دست آورده بودند. ی معین شد که مرد جوان‌‌ همان خریدار چمدان است مأموران حدس زدند که علت قتل زن جوان کسی جز او نیست. این مرد دستگیر شد هر چند در ابتدا خود را بی‌گناه می‌دانست اما ی عکس را وقت خرید چمدان دید چاره‌ای جز اقرار به جنایت ندید.

جنایت وایبری

وی به کارآگاهان گفت: من همسرم همکار بودیم در محل کار با هم آشنا شدیم. حدود ۶‌ماه پیش ازدواج و زندگی مشترکمان را شروع کردیم ولی از‌‌ همان ابتدای زندگی اختلافاتمان شروع شد. او مرتب با تلفن همراه ش مشغول چت کردن از طریق وایبر بود. من مطمئن بودم که کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه است. بار‌ها با هم سر این مساله دعوا کردیم ولی او می‌گفت که فقط با دوست ها ش چت می‌کند.

در مدت ۶‌ماه زندگی مشترک با همسرم ۳بار خانه را ترک کردم قصد جدایی داشتم اما هربار همسرم از من خواست تا او را ببخشم . وی ادامه داد: او حاضر نشد خودش را اصلاح نماید ؛ از صبح تا شب پای وایبر بود و اصلا ارزش ی به من نمی‌داد. دیگر تحمل این وضعیت برایم غیرممکن بود. پس تصمیم گرفتم برای همواره او را ترک کنم طلاقش بدهم.

ساعت ۸صبح جمعه بود که به‌خاطر رفتار‌هایش با او درگیر شدم. او من و خانواده‌ام را تحقیر کرد. من نیز یک باره کنترلم را از دست دآدم چون به‌شدت از او کینه داشتم دست به قتل او زدم. بعد از آن چند ساعتی کنار جسد بودم تا اینکه تصمیم گرفتم آن را داخل چمدانی بزرگ بگذارم و به بیرون از خانه منتقل کنم. برای این کار به مغازه‌ای رفتم چمدان خریدم اما اصلا فکرش را نمی‌کردم همین خرید باعث دستگیری‌ام شود.

تحقیقات ادامه دارد

سرهنگ سلمان آدینه‌وند، فرمانده انتظامی پاکدشت گفت: هرچند متهم در اعترافاتش ادعا کرد به دلیل چت‌های وایبری همسرش را به قتل رسانده است اما چت کردن توجیهی برای ارتکاب جنایت نیست.

وی افزود: تازه‌داماد جنایتکار بعد از اعتراف به قتل نوعروسش روانه بازداشت شد تحقیقات در این پرونده ادامه دارد تا زوایای پنهان آشکار شود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …

سوپروب close
خرید بک لینک