خانه / مقالات / قرمز، مُد بهار و تابستان ۲۰۱۵

قرمز، مُد بهار و تابستان ۲۰۱۵

قرمز، مُد بهار و تابستان ۲۰۱۵

mo18889 قرمز، مُد بهار و تابستان 2015
فروشگاه اینترنتی لباس
پوشیدن رنگی چنین صریح آشکار ممکن است به نظر بسیاری مساله و غیرممکن باشد، اما از طرف دیگر پیچیده نبودن این رنگ باعث شده است که رنگ قرمز واقعی با هر رنگ پوستی براحتی همموزیک شود.

در سوی دیگر این سکه قدرت خام این رنگ قرار دارد که باعث می‌شود انتخاب ‌کنندگان این رنگ کمی زود رنج نازک نارنجی به نظر برسند.
به هر حال قرمز رنگ عشق و فوران احساس ات است. همین طور این رنگ غنی با سایه‌هایی شبه گوجه‌ای در بسیاری از مجموعه‌های لباس این فصل دیده شده است. برای پوشیدن رنگ قرمز قطعا ضروری نیست شجاعت بسیاری داشته باشید، در واقع مهار کردن پتانسیل بالای این رنگ تاثیرگذار کار به نسبت راحتی است.

قرمز بر صحنه شوهای لبـاس

کاربرد قرمز زرشکی یا ارغوانی بر روی پیراهن تا قرمز روشن بر روی کت و شلوارهای سه‌تکه، قرمز در همه بخش‌های شوهای بهار و تابستان ۲۰۱۵ دیده می‌شود. ولی فقط به این خاطر که این رنگ تمام جا دیده می‌شود به این معنا نیست که تمام گزینه‌های رنگ قرمز را باید با نیز مورد استفاده قرار داد. بسیاری از طراحان رنگ قرمز را به صورت جزئی و مینی‌مالیستی کاملا هنرمندانه مورد مصرف قرار داده‌اند که براحتی می‌توان آنها را در زندگی روزمره به کار گرفت.

برند بالمین (Balmain)
برند هوشمند بالمین به قشنگ یی ترکیبی از سیاه، سفید و قرمز را در مجموعه بهار تابستان خود به کار گرفته است. در این مجموعه الیور روستینگ طراح لبـاس خلاق قرمز را با برش‌های هندسی جذاب به ترکیب مشکی و سفید یا آبی تیره اضافه کرده است و در کاپشن‌های بهاری و پیراهن‌های کشباف زیپ‌دار از سایه‌های قرمز یک‌دست مصرف کرده است. مرد محبوب برند بالمین در این ‌ها یک ستاره راک فرانسوی فرضی است که کاپشن‌های سبک و شلوارهای همراه با نقوش هندسی را می‌پسندد.

برند لنوین (Lanvin)
مجموعه بهار تابستان برند لنوین یک مسترکلاس طراحی ظریف است. لوکاس اوسندریور طراح این برند ثابت کرده است که استفاده اقتصادی از سایه‌های قرمز روشن می‌تواند زیبا کاملا منحصر بفرد باشد. در این مجموعه رنگ‌های تیره غالب است جزئیات ساده و مینی‌مال قرمز در زیر کت‌های اسپرت و روپوش‌های بلند به زیبا یی استتار شده است.

برند دولچه گابانا

طراحان دولچه گابانا استاد استفاده رمانتیک ایجاد المان‌های عشقی در رنگ‌ها هستند . آنها نهایت هنر خود را در رنگ قرمز این فصل به کار گرفته‌اند، ولی صادقانه می‌توان گفت که پوشیدن رنگ قرمز به نحوه دولچه گابانا کار هر کسی نیست. کت شلوارهای عنابی این برند باعث شده است که قلابدوزی‌ها و جزئیات هنرمندانه این لباس ‌ها به نحوی چشـم گیر دیده شود.

برند گوچی
قرمز در لباس ‌های گوچی نقش محوری دارد. این برند در مجموعه جدید خود از متعلقات با رنگ‌های خنثی مصرف کرده است که مانند یک برش صاعقه وار پالت رنگ‌های مشکی، سفید آبی را به دو نیم کرده است. استفاده از بند کیف‌های قرمز به صورت مورب بر روی به طرح‌های خنثی و آسان لباس ظاهری جذاب‌تر بخشیده است. کت‌های دو دکمه و شلوارهای خط اتودار ظاهر مجموعه را بسیار جوان‌پسند کرده است. استفاده از کت بدون پیراهن شلوارهای بالای مچ پا در ترکیب با کتانی‌های آسان واقعا زیبا و جذاب از کار درآمده است. شلوارهای اسلیم فیت راه راه مشکی و سفید در ترکیب با رنگ قرمز بسیار هوشمندانه زیبا است.

چگونه باید رنگ قرمز حبوب این فصل را به کمد لبـاس معرفی کنیم ؟ خوب است با بزرگترین بیانیه مد مردانه یعنی کت و شلوار قرمز شروع کنیم.

کت و شلوار

از این حقیقت نمی‌توان گذشت که مصرف از سایه‌های روشن رنگ قرمز آدم را یاد بابانوئل می‌اندازد.کت و شلوارهای قرمز روشن همواره گزینه‌های مشکلی به نظر می‌رسند استفاده از سایه‌های تیره‌تر این رنگ محتمل‌تر است. به هر حال چه رنگ روشن گزینش بکنید چه رنگ تیره پیشنهاد این است که آنها را با رنگ‌های خنثی مانند پیراهن یا تیشرت سفید یا حتی کتانی سفید ست بکنید . خوبتر است بسیار در زمینه متعلقات زیاده‌روی نکنید، یک دستمال جیبی ابریشمی تیره یا کراوات کفایت می‌کند.

کت تک
چنانچه آمادگی پوشیدن کت و شلوار قرمز را ندارید یک کت قرمز هم می‌تواند مورد هوشمندی برای کمد لبـاس رسمی-نیمه رسمی شما به حساب آید. کت دو دکمه از پارچه سبک، کتان یا ترکیبی از پارچه‌های قابل تنفس می‌تواند بهترین گزینش شما باشد. کت اسپرت قرمز در ترکیب با سایه‌های خنثی آبی سفید یا طرح‌های راه راه برتون (Breton stripes) در کنار شلوارهای اسلیم فیت آبی تیره پیراهن آکسفورد سفید ترکیب بسیار همآهنگ ی است.

روپوش
چند سالی است که رو پوش، پالتو و کاپشن‌های سبک با سایه‌های مختلف قرمز مد روز است. این لباس ‌ها براحتی می‌تواند کمد لبـاس شما را متحول نماید . از لحاظ سبک، کاپشن خلبانی یا هارینگتون کلاسیک یا ژاکت‌های ورزشی فیلا نایکی می‌تواند براحتی به صورت رسمی یا نیمه رسمی مورد استفاده قرار گیرد. چنانچه گزینه‌های بالا برای شما مناسب نیست می‌توانید با الهام از برند بالمین کاپشن‌های موتورسواری قرمز را گزینش بکنید . این مورد در ترکیب با شلوار جین مشکی تی شرت سفید زیبا یی شناسی مدرن و مد روزی را ارائه می‌دهد.

‌های اصلی کمد لباس
اگر به دنبال ایجاد اعتماد بنفس رنگی در هستید، لبـاس ‌های اصلی کمد لبـاس شما بهترین نقطه ورود شما است. تیشرت یا پیراهن پولو آسان قرمز رنگ می‌تواند الحاق مناسبی به کمد لبـاس فصل گرم شما باشد. این لبـاس ‌ها در ترکیب با شلوارهای دمپا کوتاه یا شلوارک در سایه‌های رنگی بژ، سنگی یا آبی تیره واقعا همموزیک و زیبا ست. هر زمان آمادگی آن را داشتید یک شلوار قرمز پررنگ را به کمد لبـاس اضافه بکنید . شلوار قرمز در ترکیب با لبـاس ‌های دارای رنگ خنثی کاملا رام و بی‌تهدید است.

متعلقات جزئیات
آسان ترین راه پوشیدن سایه‌های روشن قرمز ترکیب جزئیات کوچک از طریق متعلقات به لباس است. کراوات قرمز، دستمال جیب کت، کفش، کمربند، شال‌های سبک و کیف می‌تواند به راحتی زندگی ی را به ظاهر شما اضافه نماید . مانند مجموعه لبـاس ‌های لنوین،این متعلقات در ترکیب با سایه‌های تیره و خنثی نهایت تاثیرگذاری را خواهد داشت.

رنگ قرمز به طور سنتی رنگ فوران احساس ات رمانتیک است و خوشبختانه به این رنگ با سایه‌های متنوع تاریخچه پرباری در صنعت تولید لبـاس دارد. قرمز رنگ بسیار قوی تاثیرگذاری است اما با کمی هوشمندی و سلیقه می‌توان این رنگ را رام کرده به بهترین و متنوع‌ترین شکل از آن استفاده کرد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …

سوپروب close
خرید بک لینک