سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / قوه قضائیه حقوق دانشجویان بورسیه را از وزارت علوم بستاند

قوه قضائیه حقوق دانشجویان بورسیه را از وزارت علوم بستاند

قوه قضائیه حقوق دانشجویان بورسیه را از وزارت علوم بستاند

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی تهران پهناور و بزرگ با گفتن آنکه وزارت علوم بایستی و حتما رویکرد خود را نسبت به موضوع بورسیه‌ها تغییر دهد، گفت: ما از قوه قضائیه می‌خواهیم حقوق دانشجویان بورسیه را از وزارت علوم بستاند.

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : فارس – سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی تهران پهناور و بزرگ، در واکنش به انفعال وزارت علوم در احقاق حقوق دانشجویان بورسیه، گفت: وزارت علوم بایستی و حتما رویکرد خود را نسبت به موضوع بورسیه‌ها تغییر دهد.

او همچنین افزود: ما از قوه قضائیه می‌خواهیم به موضوع بورسیه‌ها وارد شدن پیدا کند و همچنین حقوق تضییع شده دانشجویان را از وزارت علوم بستاند و همچنین با عاملان آن ظلم برخورد کند.

آن فعال دانشجویی با گفتن آنکه وزارت علوم نیز بایستی و حتما هرچه سریع‌تر درخصوص موضوع بورسیه‌ها اقدام کند، گفت: وزارت علوم مشکل دانشجویان بورسیه در بحث جایابی را هرچه سریع‌تر حل کند تا آن دانشجویان بیش از آن خسارت نبینند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام و پیشوا صادق (ع) در پایان با تأکید بر آنکه مسببان ظلم به دانشجویان بورسیه بایستی و حتما رسما عذرخواهی کنند، گفت: ریاست جمهور نیز بایستی و حتما دستور قاطعی جهت پیگیری هرچه سریعتر حقوق ضایع شده دانشجویان بورسیه بدهد.

 

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : قوه قضائیه حقوق دانشجویان بورسیه را از وزارت علوم بستاند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک