سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / لزوم بکارگیری تولیدات آموزش عالی در بخش صنعت

لزوم بکارگیری تولیدات آموزش عالی در بخش صنعت

لزوم بکارگیری تولیدات آموزش عالی در قسمت و بخش صنعت

ریاست دانشگاه پیام‌نور استان همدان تاکید کرد؛

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایسنا – دکتر صفی‌الله صفایی با تاکید بر آنکه رشد آموزش عالی هر کشوری به نوعی تعالی آن هم تلقی می‌می شود، اظهار کرد: در کشورهای توسعه‌یافته، آموزش عالی به نوعی موتور حرکت توسعه محسوب می‌می شود.

او همچنین تصریح کرد: امروزه شرکت‌های دانش‌بنیان که زیرساخت فناوری، خلاقیت و همچنین ابداعات در حوزه صنعت را به دست دارند در مراکز آموزش عالی مستقر خواهند بود.

صفایی یادآور شد: پژوهش‌های علمی که در مراکز آموزش عالی توسط دانشجویان و همچنین اساتید صورت می‌گیرد، فرآوری صنعت و همچنین اقتصاد می باشد و همچنین امروزه آموزش عالی ارتباط و رابطه تنگاتنگ و همچنین خیلی زیاد نزدیکی با حوزه‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین فرهنگی هر کشوری دارد.

ریاست دانشگاه پیام‌نور استان همدان عنوان کرد: در صورتی که بخواهیم در مسیر توسعه قدم برداریم بایستی و حتما فضایی را ساخته یا ایجاد کنیم که آموزش عالی و همچنین تولیدات آن هم در آن هم قسمت و بخش صنعت به کار گرفته می شود تا ارتباط و رابطه نزدیکی بین صنعت و همچنین آموزش عالی ساخته یا ایجاد می شود.

http://pnuna.com/1394/05/%D8%A8%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : لزوم بکارگیری تولیدات آموزش عالی در قسمت و بخش صنعت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک