خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / لیست امتحانات کتاب باز (open book) در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور

لیست امتحانات کتاب باز (open book) در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور

لیست امتحانات کتاب باز (open book) در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : امتحانات پایان ترم بعضی از دروس جهت نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور به صورت کتاب باز (open book) برگزار می گردد.

براساس اعلام مرکز آزمون دانشگاه پیام نور ، امتحان ۳۸ عنوان درسی در نیمسال دوم سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۳ به صورت کتاب باز یا آن هم OPEN BOOK برگزار می می شود.

امتحان آن دروس که در مقاطع کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد می باشد، دانشجویان می توانند کتاب های منبع معرفی شده را با خود به جلسه امتحان ببرند.

لیست عناوین دروسی که بخشی از سوالات یا تمامی امتحانات آن هم درس به صورت کتاب باز (open book) در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور برگزار می می شود به شرح زیر می باشد:

 

 


زمان های ضروری نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور که بایستی و حتما اطلاع داشته باشید:

* تمام تاریخ های اعلام شده بر اساس تقویم آموزشی نیمسال دوم ۹۴-۹۳ (+اینجا) ابلاغ شده از نهاد مرکزی دانشگاه پیام نور می باشد:

۱- گرفتن کارت وارد شدن به جلسه امتحانات پایان ترم (نقل از ۴۲۸) از تاریخ ۵ خردادماه لغایت ۷ تیر ماه ۹۴ در سیستم گلستان فعال خواهد شد.

۲- زمان امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور از تاریخ ۹ خرداد ماه ۹۴ شروع خواهد شد و همچنین تا ۷ تیر ماه ۹۴ ادامه خواهد داشت.

۳- آخرین محل ثبت نمرات میان ترم جهت نیمسال دوم ۹۴-۹۳ در مقطع کارشناسی کارشناسی تا تاریخ ۱۲ خردادماه ۱۳۹۴ و همچنین در مقطع کارشناسی ارشد ۱۰ تیرماه ۱۳۹۴ می باشد.


در همین ارتباط و رابطه بخوانید:

نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و همچنین حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور

 

http://pnuna.com/1394/02/%D9%84%D9%8A%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D9%88%D9%85-94-93-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : لیست امتحانات کتاب باز (open book) در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک