خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / لیست منابع درسی ترم تابستان ۹۴ پیام نور

لیست منابع درسی ترم تابستان ۹۴ پیام نور

لیست منابع درسی ترم تابستان ۹۴ پیام نور

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : منبع امتحانات و همچنین سوالات در دانشگاه پیام نور جهت هر درس براساس لیست منابع درسی مشخص می می شود.

یکی از مهمترین مواردی که دانشجو در کل دوران تحصیل در پیام نور با آن هم روبرو می باشد لیست منابع درسی رشته اش می باشد که در آن لیست دقیقا مشخص شده می باشد که جهت هر درسی که انتخاب کرده اید چه کتابی را بایستی و حتما مطالعه کنید حتی حذفیات نیز در آن لیست نوشته شده می باشد.

سوالات امتحان پایان ترم نیز براساس منبع درسی اعلام شده در آن لیست منابع مشخص می می شود.

لیست منابع درسی پیام نور معمولا اوایل هر نیمسال تحصیلی اعلام می می شود ؛ ولی باید توجه داشت در ترم تابستان آن بحث و داستان فرق می کند و همچنین لیست منابع درسی جدیدی نشر یافته شده نمی می شود ، و همچنین منبع امتحانات در ترم تابستان پیام نور آن هم لیست منابع درسی نیمسال دوم سال شمسی تحصیلی یعنی نیمسال قبل از ترم تابستان می باشد.

بنابراین دانشجویان پیام نور جهت امتحانات ترم تابستان بایستی و حتما از لیست منابع درسی ترم قبل بهره بری و استفاده کنند لیست منابع ترم تابستان ۹۴ پیام نور آن هم لیست منابع نیمسال دوم سال شمسی تحصیلی ۹۴-۹۳ می باشد.

 

دانلود لیست ارائه دروس و همچنین منابع درسی ترم تابستان ۹۴ پیام نور – کلیک کنید

 

 

http://pnuna.com/1394/05/%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%DB%B9%DB%B4-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : لیست منابع درسی ترم تابستان ۹۴ پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک