خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / محدودیت پذیرش دانشجوی بورسیه در سال ۹۴

محدودیت پذیرش دانشجوی بورسیه در سال ۹۴

محدودیت پذیرش دانشجوی بورسیه در سال شمسی ۹۴

دست یار آموزشی دانشگاه لرستان از افزوده شدن ۴۳ هیات علمی جدید به ظرفیت آن دانشگاه خبر داد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، رشیدیان در جمع خبرنگاران گفت: دانشگاه لرستان در حال حاضر شامل ۲۵۴ فرد یا شخص عضو هیات علمی و همچنین ۷۴ فرد یا شخص بورس تخصصی هیات علمی می باشد.

او همچنین ادامه داد: ۴۳ فرد یا شخص از آن اساتید در سال شمسی آخر تحصیل خود در مقطع دکترا خواهند بود و همچنین به زودی به جمع افراد هیات علمی آن دانشگاه اضافه می‌شوند.

آن مقام مسئول تصریح کرد: سیاست وزارت علوم مبتنی بر آن می باشد که ظرفیت بورسیه را تنها به رشته‌هایی که تعداد دانش آموخته‌های آن هم‌ها اندک می باشد اختصاص دهد نه آنکه بورسیه را به روش کامل متوقف کند.

آن دست یار دانشگاه یادآور شد: بنابر اراده و تصمیم راسخ وزارت علوم دانشگاه‌ها می‌توانند جهت جذب اساتید مورد مستلزم و نیاز به جای فراخوان بورسیه با مجوز هیات امناء نسبت به جذب دانش آموختگان به صورت پیمانی اقدام کنند.

او همچنین اضافه کرد: با توجه به تغییر سیاست‌های وزارت علوم پذیرش دانشجوی بورسیه در سال شمسی ۹۴ خیلی زیاد محدود شده می باشد.

آن عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان گفت: محدودیتی جهت جذب دانش آموخته پیمانی نداریم و همچنین می‌توانیم از آن شیوه جهت جذب اساتید موردنیاز بهره بری و استفاده کنیم.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%84-10075
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : محدودیت پذیرش دانشجوی بورسیه در سال شمسی ۹۴

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک