خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / محیط کسب و کار در بیشتر رشته های علمی ریشه دارد

محیط کسب و کار در بیشتر رشته های علمی ریشه دارد

محیط کسب و همچنین کار در اکثرا و بیشتر رشته های علمی ریشه دارد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران گفته استمحیط کسب وکار به عنوان رشته ای از علوم فرهنگی و اجتماعی در اکثرا و بیشتر رشته های علمی نظیر کارآفرینی، اقتصاد ، مدیریت، جامعه شناسی، سیاست و همچنین حقوق ریشه دارد.

81586545 6414441 محیط کسب  و کار در بیشتر رشته های علمی ریشه دارد

محمدعلی مرادی روز دوشنبه در گفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار حوزه کتاب و همچنین ادبیات ایرنا اظهار کرد: گستره آن علم، طیف وسیعی از سطوح نهاد، صنعت و همچنین قسمت و بخش را در سطح ملی و همچنین جهانی پوشش می دهد.

او همچنین گفت: علم شناسایی محیط کسب و همچنین کار، از نظر زمان، افق های کوتاه مدت، میان مدت و همچنین بلندمدت با محوریت قبل، حال و همچنین بعدی را بررسی کردن می کند.

مرادی با اشاره به تالیف و همچنین نشر کتابی در آن راستا افزود: کتاب «محیط کسب و همچنین کار: نظریه ها، شاخص ها و همچنین تکنیک ها» جهت تدریس درس تحلیل محیط کسب وکار در دوره تحصیلات تکمیلی به ویژه جهت کارشناسی ارشد رشته های کارآفرینی، مدیریت، مدیریت اجرایی و همچنین کسب وکار نوشته شده و همچنین مباحث پیشرفته آن هم جهت مقطع دکتری نیز مناسب می باشد.

عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در ادامه درخصوص ویژگی های آن کتاب، اظهار کرد: کتاب حاضر جهت محیط کسب وکار ایران تألیف شده می باشد و همچنین در آن هم باره ها و همچنین حقایق آشکار شده ایران در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف بررسی کردن و همچنین آمار و همچنین اطلاعات نماگرهای کشور، نقل از، تحلیل و همچنین ملاحظات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، فرهنگی، نوآوری و همچنین فناوری و همچنین قوانین و قانونی کشور بررسی کردن شده می باشد.

مرادی گفت: در آن کتاب به موضوعاتی نظیر اخلاق و همچنین ارزش ها، نظام اقتصادی اسلام، راهبرد ملی توسعه، چالش های محیط کسب وکار، فرصت ها و همچنین ارایه سیاست های راهبردی جهت بهبود محیط کسب وکار کشور شامل مسایل و همچنین ویژگی های بومی، پرداخته شده می باشد.

عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران ادامه داد: شاخص ها و همچنین تکنیک های متنوع و گوناگون و مختلف در کتاب معرفی و همچنین موارد و نکات نیرو و همچنین ضعف آنها ارزیابی شده اند.

او همچنین افزود: با عنایت به آنکه آثار تمامی تحولات محیطی، سبب ساخته یا ایجاد فرصت و همچنین تهدید جهت کسب وکارها می می شود، فرصت های کسب وکار در سطوح ملی و همچنین بین المللی جهت ایران شناسایی و همچنین در آن کتاب معرفی شده می باشد، همچنین موانع و همچنین چالش های اساسی پیش روی کسب وکارها احصا و همچنین در نهایت سیاست های راهبردی جهت بهره برداری از فرصت ها و همچنین رفع موانع و همچنین چالش ها با رویکرد بهبود محیط کسب و همچنین کار ایران ارایه شده می باشد.

مرادی قسمت و بخش های اصلی کتاب را معرفی کرد و همچنین افزود: مبانی، اصول و همچنین نظریه های محیط کسب وکار، محیط درونی، محیط خرد، محیط کلان و همچنین محیط بین المللی و همچنین انواع شاخص های محیط کسب وکار و همچنین اصول شاخص سازی در آن کتاب تبیین شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: روش شناسی و همچنین تکنیک های متنوع و گوناگون و مختلف مدل سازی و همچنین پیش بینی که جهت تحلیل محیط کسب وکار بهره بری و استفاده می می شود، فرصت ها، چالش ها و همچنین سیاست های راهبردی بهبود محیط کسب وکار با محوریت ایران در قسمت و بخش های دیگر آن کتاب مورد بررسی کردن قرار گرفته می باشد.

مرادی گفت: کتاب «محیط کسب و همچنین کار: نظریه ها، شاخص ها و همچنین تکنیک ها» در ۹ قسمت و بخش و همچنین ۴۳ فصل تهیه و همچنین تنظیم و همچنین توسط انتشارات دانشگاه تهران نشر یافته شده شده می باشد.

فراهنگ**۱۴۹۷**۱۰۲۷

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D8%AD%DB%8C%D8%B7-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%B1%DB%8C%D8%B4%D9%87-9793
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : محیط کسب و همچنین کار در اکثرا و بیشتر رشته های علمی ریشه دارد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک