خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / محیط کسب و کار در بیشتر رشته های علمی ریشه دارد

محیط کسب و کار در بیشتر رشته های علمی ریشه دارد

محیط کسب و همچنین کار در اکثرا و بیشتر رشته های علمی ریشه دارد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران گفته استمحیط کسب وکار به عنوان رشته ای از علوم فرهنگی و اجتماعی در اکثرا و بیشتر رشته های علمی نظیر کارآفرینی، اقتصاد ، مدیریت، جامعه شناسی، سیاست و همچنین حقوق ریشه دارد.

81586545 6414441 محیط کسب  و کار در بیشتر رشته های علمی ریشه دارد

محمدعلی مرادی روز دوشنبه در گفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار حوزه کتاب و همچنین ادبیات ایرنا اظهار کرد: گستره آن علم، طیف وسیعی از سطوح نهاد، صنعت و همچنین قسمت و بخش را در سطح ملی و همچنین جهانی پوشش می دهد.

او همچنین گفت: علم شناسایی محیط کسب و همچنین کار، از نظر زمان، افق های کوتاه مدت، میان مدت و همچنین بلندمدت با محوریت قبل، حال و همچنین بعدی را بررسی کردن می کند.

مرادی با اشاره به تالیف و همچنین نشر کتابی در آن راستا افزود: کتاب «محیط کسب و همچنین کار: نظریه ها، شاخص ها و همچنین تکنیک ها» جهت تدریس درس تحلیل محیط کسب وکار در دوره تحصیلات تکمیلی به ویژه جهت کارشناسی ارشد رشته های کارآفرینی، مدیریت، مدیریت اجرایی و همچنین کسب وکار نوشته شده و همچنین مباحث پیشرفته آن هم جهت مقطع دکتری نیز مناسب می باشد.

عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران در ادامه درخصوص ویژگی های آن کتاب، اظهار کرد: کتاب حاضر جهت محیط کسب وکار ایران تألیف شده می باشد و همچنین در آن هم باره ها و همچنین حقایق آشکار شده ایران در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف بررسی کردن و همچنین آمار و همچنین اطلاعات نماگرهای کشور، نقل از، تحلیل و همچنین ملاحظات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، فرهنگی، نوآوری و همچنین فناوری و همچنین قوانین و قانونی کشور بررسی کردن شده می باشد.

مرادی گفت: در آن کتاب به موضوعاتی نظیر اخلاق و همچنین ارزش ها، نظام اقتصادی اسلام، راهبرد ملی توسعه، چالش های محیط کسب وکار، فرصت ها و همچنین ارایه سیاست های راهبردی جهت بهبود محیط کسب وکار کشور شامل مسایل و همچنین ویژگی های بومی، پرداخته شده می باشد.

عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران ادامه داد: شاخص ها و همچنین تکنیک های متنوع و گوناگون و مختلف در کتاب معرفی و همچنین موارد و نکات نیرو و همچنین ضعف آنها ارزیابی شده اند.

او همچنین افزود: با عنایت به آنکه آثار تمامی تحولات محیطی، سبب ساخته یا ایجاد فرصت و همچنین تهدید جهت کسب وکارها می می شود، فرصت های کسب وکار در سطوح ملی و همچنین بین المللی جهت ایران شناسایی و همچنین در آن کتاب معرفی شده می باشد، همچنین موانع و همچنین چالش های اساسی پیش روی کسب وکارها احصا و همچنین در نهایت سیاست های راهبردی جهت بهره برداری از فرصت ها و همچنین رفع موانع و همچنین چالش ها با رویکرد بهبود محیط کسب و همچنین کار ایران ارایه شده می باشد.

مرادی قسمت و بخش های اصلی کتاب را معرفی کرد و همچنین افزود: مبانی، اصول و همچنین نظریه های محیط کسب وکار، محیط درونی، محیط خرد، محیط کلان و همچنین محیط بین المللی و همچنین انواع شاخص های محیط کسب وکار و همچنین اصول شاخص سازی در آن کتاب تبیین شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: روش شناسی و همچنین تکنیک های متنوع و گوناگون و مختلف مدل سازی و همچنین پیش بینی که جهت تحلیل محیط کسب وکار بهره بری و استفاده می می شود، فرصت ها، چالش ها و همچنین سیاست های راهبردی بهبود محیط کسب وکار با محوریت ایران در قسمت و بخش های دیگر آن کتاب مورد بررسی کردن قرار گرفته می باشد.

مرادی گفت: کتاب «محیط کسب و همچنین کار: نظریه ها، شاخص ها و همچنین تکنیک ها» در ۹ قسمت و بخش و همچنین ۴۳ فصل تهیه و همچنین تنظیم و همچنین توسط انتشارات دانشگاه تهران نشر یافته شده شده می باشد.

فراهنگ**۱۴۹۷**۱۰۲۷

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D8%AD%DB%8C%D8%B7-%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%B1%DB%8C%D8%B4%D9%87-9793
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : محیط کسب و همچنین کار در اکثرا و بیشتر رشته های علمی ریشه دارد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک