خانه / مقالات / مدل های مختلف سیمکارت رایتل

مدل های مختلف سیمکارت رایتل

انواع مختلف کارت رایتل
internet مدل های مختلف سیمکارت رایتل
خرید شارژ رایتل
شیوه خرید سیمکارتهای رایتل

مشترک محترم رایتل , شما می توانید جهت خریداری سیمکارتهای رایتل به صفحه ی خرید سیمکارت رایتل واقع درگوشه سمت راست صفحه اصلی مراجعه نمایید , با سپاس از شما مشتریان محترم رایتل که این وبسایت را برای خرید انتخاب کردید.
خط دائمی رایتل و قیمت

سیمکارت دائمی رایتل سیمکارتی است که در آن صاحبان سیمکارتهای دائمی رایتل می توانند از خدمات مختلف آن, مانند ارتباط تصویر ی, ارتباط صوتی, اینترنت پرسرعت و … استفاده, تعرفه آن را در انتها هر دوره با دریافت صورتحساب پرداخت نمایند. همچنین برای این دسته از کاربران طرحها و بسته های تشویقی خاصی, تنظیم می شود.
قیمت سیم‌کارت دایمی رایتل ۱۲۰ هزار تومان است.
خط اعتباری رایتل و قیمت

خط های اعتباری رایتل,سیمکارتی است که با استفاده از آن شما می‌توانید ابتدا به میزان دلخواه, اعتبار حساب خط خود را شارژ, پس به همان اندازه از خدمات شبکه رایتل استفاده نمائید. به این ترتیب, می توانید نرخ های ارتباط خود,را خوب کنترل بکنید . همچنین از طریق این سیمکارت میتوانید به کلیه خدمات رایتل, از عبارت ارتباط عکس ی و اینترنت نسل سوم, دسترسی پیدا بکنید .
قیمت سیم‌کارت اعتباری ۲۰ هزار تومان تعیین شده است.
مهمترین خدمات کنونی خط های اعتباری رایتل
ارتباط تصویر ی رایتل:

ارتباط تصویر ی, سرویس خاصی است که برای اولین بار در کشور توسط رایتل عرضه شد از طریق آن طرفین رابطه می‌توانند در زمان ارتباط از طریق تلفن همراه , علاوه بر تبادل صدا, عکس مخاطب را به صورت زنده روی صفحه نمایش موبایل مشاهده نمایند. جهت استفاده از این خدمت, گوشی شما باید قابلیت برقراری رابطه تصویر ی را داشته باشد.لازم به ذکر است که استفاده از این خدمت فقط در ارتباط بابقیه مشترکان رایتل میسر است.
اینترنت پرسرعت نسل سوم (HSPA+) رایتل:

مشترکان خط های اعتباری رایتل می‌توانند با دسترسی به اینترنت پرسرعت نسل سوم روی گوشی تلفن خود, تجربه‌ای جدید مفرق از اینترنت را داشته باشند. یکی از برجسته ترین مهمترین ویژگی اینترنت نسل سوم در مقایسه بابقیه فناوریهای مخابراتی, عرضه خدمات پیوسته دیتا, همراه با سرعت بالا در حین حرکت است. به این ترتیب به یاری سیم کارت های رایتل می‌توانید به آسانی در تمام جا به شبکه جهان ی اینترنت متصل باشید.
خدمات پایه رایتل:

در حال حاضر,خدمات پایه رایتل,مانند ارتباط تصویر ی, اینترنت پرسرعت نسل سوم (+HSPA), ارتباط صوتی, پیامک و پیام چندرسانه‌ای (MMS) است. خصوصیات منحصر به فرد فناوری نسل سوم موبایل (۳G) همچون اصلاح کیفیت ارتباط ها, افزایش امنیت ارتباط, افزایش پهنای باند کاهش تأخیر در برقراری ارتباط, سبب می شود خدمات بنیادی با کیفیتی متمایز به مشترکان شبکه رایتل عرضه گردند.
سیم کارت دیتا قیمت:

این سیم کارت ها برای دسترسی به خدمات دیتا اینترنت پرسرعت میباشند قابلیت برقراری ارتباط صوتی را ندارند. دارندگان سیم کارت های دیتا, می توانند به صورت سیار با مصرف از دستگاه های مختلف مانند انواع تبلت, لپ تاپ و مودمهای قابل حمل با قابلیت اتصال به شبکه نسل سوم, از اینترنت پر سرعت مصرف نمایند. این سیم کارت ها دارای خدماتی چون ارسال و دریافت پیام کوتاه (SMS) نیز می باشند .
قیمت سیم‌کارت دیتا ۲۰ هزار تومان تعیین شده است .

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هاست سی پنل ارزان

هاست سی پنل ارزان هاست سی پنل ارزان با هارد پرسرعت SSD و وب سرور …

سوپروب close
خرید بک لینک