سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / مسئله خطیری به نام بک لینک

مسئله خطیری به نام بک لینک

مسئله خطیری به نام بک لینک

تمام چیز از آن جایی شروع شد که مدیران وب وب سایت ها اندکی از استراتژی های موتور جست و جوی گوگــل خبر شدند ، لینک های بی دلیل و خریداری شد و لذت بودن در صفحه اول گوگــل لبخندی را بر روی لبان مدیران این وبسایت ها ، باقی گذاشت و حس پی بردن به استراتژی گوگل آن ها رو خرسند نگاه داشته بود. تا این که جانوران دو رنگ گـوگل وارد جهان ی اینترنت شدند .

google penguin spam مسئله خطیری به نام بک لینک

مسئله بزرگی به نام بک لینک

اما نتایج جدید را چه وب سایت هایی تشکیل میدادند؟
خب این پرسش مهمی است و هنوز هم نمی توان جواب قاطعی برای آن داشت، اما برای رسیدن جواب درست بیاید با هم ببنیم مدیر این وب وبسایت بزرگ از راه اندازی وب سایت گوگــل چه هدفی داشته است. در واقع به این نوع به جواب رسیدن می گویند مهندسی مکوس . مهندسی معکوس می گوید ، شما برای اینکه یک گوشی همراه بسازید نیازی نیست قطعا سازنده آن مراجعه بکنید و دستور آن را بپرسید بلکه با مشاهده و آنالیز قطعات آن می توانید شیوه تهیه آن دست پیدا بکنید . خب نتیجه می گیریم گـوگل که تمام استراتژی های خود را هیچ وقت طور کامل بیان نمی نماید پس باید ببنیم امروزه چه وب سایت هایی را در صفحه اول نگه داشته است و هدف اصلی او از جست و جوی کاربران چه چیزی است .

خب این رسالت الگوریتم های گوگل از عبارت پاندا و پنگوئن بوده است که سایت های مفید و بهتر را شناسایی کنند و وب سایت های اسپم را به صفحات انتها هدایت کنند به جواب داریم نزدیک تر می شویم. اما سه نکته که بـه نظر من در این امر تاثیر گذار است را در ادامه بیان میکنم :
عوامل با اهمیت seo و بک لینک های طبیعی:

۱- بک لینک کیفیت:

بک لینک بی کیفیت: بک لینکی است که از وبسایت های بی کیفیت و بی ربطی نسبت وبسایت شما بیاید. برای مثال زمینه کار وبسایت شما آشپزی است و سایتی که در مورد پزشکی کار می نماید از تمام صفحاتش به شما لینک بدهد این نوع از نظر گوگــل ممنوع و اسپم است .

بک لینک با کیفیت: از سایت های مرتبط با وبسایت شما می آید و اکثرا در قالب توضیحات است. برای مثال یکی از دوست ها من کلاس روش سئو برگزار می نماید و من در قالب توضیحاتی او لینک می دهم. یکی از بهترین راه های دریافت لینک طبیعی تولید محتوای جدید است ، زمانی که شما محتوای مفید ی را تولید بکنید مطمئنا دیگر وبلاگ نویس ها شما لینک می دهند ولی راه دیگری که بسیار امروزه با اهمیت شده است ارسال پست های مهمان در وب سایت های با ارزش است.

۲- میزان ماندن کاربر در سایت و کم شدن فرار از سایت:

۳- وب سایت هایی که در شبکه های اجتماعی و اشتراک ویدیو فعال ترند.

کار در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، تویتر و گـوگل پلاس راه های بسیار خوب ی برای تهیه لینک هستند . مد نظر داشته باشید تنها تعداد بک لینک ها برای گوگــل با اهمیت نیست بلکه نوع کار وبسایت شما نیز بسیار با اهمیت است . به همین دلیل شما باید یک کار کاملا عادی برای سایت داشته باشید و با داشتن یکی نقشه ذهنی قوی با همه این روش ها ، ایجاد رابطه بکنید . در بین این شبکه ها ، تجربه نشان داده است شبکه گوگــل پلاس و یوتوب از اهمیت بالایی برخوردارند و سرعت می توانند رتبه های خوب ی را برای سایت به دست بیاورند . به همین دلیل یک پروفایل در گـوگل پلاس ایجاد نمایید و شروع کار در این شبکه بکنید و قطعا ویدیوهای ارزش و مرتبطی تولید بکنید و در یوتوب به اشتراک بگذارید اگر در ساختن ویدیو مساله دارید می توانید نوشته چرا از فیلم جالب مصرف نمی بکنید ؟ را مطالعه بکنید .

از نظر بنده و بسیار از محققین ، این ها مهمترین فاکتورهایی بود که گوگل در بحث link building الگوریتم های خود به آن ها بسیار توجه داشته است. اما نکته مهمی که باید به آن مد نظر داشته باشید آن است که هر سایتی سیاست های ویِژه خودش را برای سئو دارد و من فکر می کنم یکی از کارهایی که هرشخصی برای سئو وب سایت خود باید در نظر داشته باشد تولید استراتژی بهینه سازی است .

کلمات :
سئو,بهینه سازی,بهینه سازی سایت,بک لینک,بک لینک رنک بالا,بک لینک خوب,بک لینک رنک ۵,لینک بیلدینگ,بهینه سازی سایت در گوگل,سئوی سایت,سئوی وردپرس,سئوی جوملا,ارزش بک لینک,پیج رنک سایت,نقشه سایت,کلمات کلیدی,آموزش سئو,آموزش بک لینک

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور

شرایط معرفی شدگان بورس اعزام به خارج از کشور   سازمان سنجش اطلاعات اولیه مورد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوپروب close
خرید بک لینک