خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / مستندسازی اراضی دانشگاه آزاد تا پایان سال ۹۴

مستندسازی اراضی دانشگاه آزاد تا پایان سال ۹۴

مستندسازی اراضی دانشگاه آزاد تا پایان سال شمسی ۹۴

دکتر میرزاده در گردهمایی روسای واحدها و همچنین مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران بر رعایت استانداردهای آموزشی در پذیرش دانشجو تاکید کرد و همچنین گفت: هیچ واحدی اجازه ندارد خارج از استانداردهای آموزشی اعلام شده در مقاطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری دانشجو قبول کند.

به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی همچنین با اشاره به لزوم اتمام هرچه سریعتر پروژه های عمرانی ناتمام واحدها،گفت: براساس مصوبه هیأت امنای مرکزی، در صورتی که واحدی جهت تکمیل پروژه های عمرانی نیازمند گرفتن وام باشد، می تواند بعد از اخذ مجوز از معاونت عمرانی نهاد مرکزی، نسبت به گرفتن وام از بانک ملی ایران اقدام کنند.

او همچنین همچنین با تاکید بر مشخص کردن تکلیف ساختمان های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۳۰ قسمت و بخش و همچنین اتمام مستندسازی اراضی دانشگاه تا پایان سال شمسی ۹۴ ، از روسای واحدهای دانشگاهی خواست در جلسه مشترکی با حضور مهندس هاشمی دست یار عمرانی دانشگاه ، برنامه جذاب و جالب و خوب زمان بندی جهت اتمام پروژه ها بدهند.

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با گفتن آنکه هیچ واحدی نمی تواند از فروش دارایی ها مازاد خود، جهت پرداخت حقوق و همچنین دستمزد بهره بری و استفاده کند، تأکید کرد: دخل و درآمد حاصل از فروش دارایی ها مازاد بایستی و حتما صرف تامین هزینه های طرح های عمرانی و همچنین یا سرمایه های دانش بنیان می شود.

او همچنین به اهمیت توسعه فرهنگی اشاره کرد و همچنین گفت: در صورتی که توسعه فرهنگی نداشته باشیم، توسعه علمی، پژوهشی و همچنین کارآفرینی هم نخواهیم داشت، در واقع فرهنگ بسترساز توسعه های دیگر می باشد. شاید یکی از معظلات و مسائل و مشکلات کشور ما که باعث ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی و همچنین مسائل اقتصادی شده، نقص فرهنگی می باشد.

او همچنین افزود: با همکاری شورای راهبردی فرهنگی، طرح های خیلی زیاد خوبی در دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسیده و همچنین در دست اجراست.

ریاست بزرگترین دانشگاه حضوری جهان همچنین به اهمیت ورزش همگانی و همچنین حرفه ای به خصوص در بین دانشجویان و همچنین جوانان ، اشاره کرد و همچنین گفت: با توسعه اسپورت و ورزشی می توانیم بر ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی فائق آییم.

او همچنین با تأکید بر رعایت استانداردهای آموزشی در واحدها اظهار داشت: در صورتی که واحدی در نمایش دوره های دکتری و همچنین کارشناسی ارشد استانداردهای آموزش عالی را رعایت نکند، با آن هم برخورد خواهد شد.

اعلام استانداردهای آموزشی در نمایش کلاس ها

میرزاده ادامه داد: طبق استانداردهای آموزشی ، ظرفیت کلاس های درسی در دوره کاردانی و همچنین کارشناسی بین ۴۰ تا ۴۵ فرد یا شخص، کارشناسی ارشد بین ۲۵ تا ۳۰ فرد یا شخص و همچنین دکتری تخصصی ۷ تا ۱۰ فرد یا شخص می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه نباید فرآیند جذب هیأت علمی مانع جذب استاد می شود، گفت: واحدها می توانند طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، قرارداد پیمانی یکساله با اساتید منعقد کنند.

میرزاده با گفتن آنکه در صورتی که ادعای تربیت دکتر داریم، بایستی و حتما توانایی های خود را نیز ارتقاء دهیم، ادامه داد: همچنین در سال شمسی جاری هیچ واحدی اجازه ندارد اکثرا و بیشتر از استاندارد اعلام شده، دانشجو قبول کند.

شهریه ورودی های جدید رشته های علم پزشکی جدید ۴۰درصد از پردیس های خودگردان دولتی کمتر می باشد

دکتر میرزاده با گفتن آنکه مقدار و اندازه و میزان شهریه دریافتی در حوزه علوم علم پزشکی جدید کمتر از ۵۰درصد هزینه های آن دوره را تأمین می کند، افزود: با توجه به ضرورت توسعه حوزه علم پزشکی جدید، هیأت امنای مرکزی مقرر کرد جهت دانشجویان موجود مقدار و اندازه و میزان شهریه مثل مقدار و اندازه و میزان افزایش سال شمسی قبل (۱۵درصد) و همچنین جهت دانشجویان جدیدالورود رشته های علم پزشکی جدید، مقدار و اندازه و میزان شهریه ۴۰درصد کمتر از شهریه پردیس های خودگردان دولتی علم پزشکی جدید اعمال می شود.

دانشگاه نباید وجه المصالحه اشخاص و همچنین اشخاص قرار گیرد

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به آنکه از فعالیت تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی که مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را رعایت کنند، حمایت می کنیم، اظهار داشت: امکانات دانشگاه له یا علیه هیچ فردی یا شخصی بهره بری و استفاده نخواهد شد و همچنین دانشگاه نباید وجه المصالحه اشخاص و همچنین اشخاص قرار گیرد .

داشتن واحدهای زیان ده در تهران غیرقابل قبول می باشد

میرزاده همچنین خواستار مدیریت پیگیر و همچنین جدی روسای واحدهای دانشگاهی در استان تهران شد و همچنین گفت: داشتن واحدهای زیان ده در تهران غیرقابل قبول می باشد.

به نقل از مرکز حوزه ریاست و همچنین روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، او همچنین در پایان خاطرنشان کرد: ثبات و همچنین آرامش ایران حاصل توجهات الهی، صلابت مقام معظم رهبری، تدبیر حکومت و همچنین حضور شهروندان و مردم شهر می باشد. دانشگاه آزاد اسلامی نیز بایستی و حتما از آن موقعیت در جهت رشد پژوهش و همچنین فناوری بهره بری و استفاده کند.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-11395
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : مستندسازی اراضی دانشگاه آزاد تا پایان سال شمسی ۹۴

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …