خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / مسکوت ماندن طرح تغییر پیدا کردن اوضاع کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور

مسکوت ماندن طرح تغییر پیدا کردن اوضاع کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور

مسکوت ماندن طرح تغییر پیدا کردن اوضاع کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور

پیام نورنا: عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس با اشاره به بررسی کردن طرح ساماندهی کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور در نشست امروز کمیسیون متبوعش، عنوان کرد: آن طرح فعلا مسکوت ماند.

به به گفته پیام نورنا (PNUNA.COM) : خبرگزاری مجلس – علیرضا سلیمی دستور کار بعدی کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس را ساماندهی نیروهای قراردادی دانشگاه پیام نور عنوان و همچنین اضافه کرد: در حال حاضر بیش از ۵ هزار فرد یا شخص کارمند قراردادی در دانشگاه پیام نور وجود دارد که خواهان تغییر پیدا کردن اوضاع خود به رسمی خواهند بود؛ کمیسیون با آن طرح موافق می باشد ولی باید توجه داشت اشکالات اساسی به آن طرح وارد می باشد که بایستی و حتما آن موارد حل می شود.

او همچنین تصریح کرد: موضوع اول آن می باشد که حکومت و همچنین نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب با آن طرح موافق می باشد یا خیر چراکه در صورت مخالفت حکومت آن طرح مغایر اصل ۷۵ قانون اساسی بوده و همچنین قابل طرح در مجلس نیست که ضرورت دارد حکومت در آن باره لایحه ارائه دهد. موضوع دوم آن می باشد که طرح مذکور با قانون تنظیم بخشی از مقررات اقتصادی و مالی حکومت مغایرت دارد و همچنین به همین دلیل دو سوم آرا جهت تصویب می‎طلبد که کار کمیسیون جهت رأی آوری آن هم در صحن را با مشکل مواجه می کند.

آن نماینده شهروندان و مردم شهر در مجلس اضافه کرد: از سوی دیگر هیأت امنای دانشگاه پیام نور می‌‎تواند به آن موضوع وارد شدن کند و همچنین نیازی به وارد شدن کمیسیون آموزش و همچنین مجلس نیست و همچنین به همین دلیل آن طرح نیز موقتاً مسکوت باقی ماند.

مسکوت ماندن طرح تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور


جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : مسکوت ماندن طرح تغییر پیدا کردن اوضاع کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز مهلت ثبت و همچنین آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۹-۹۸ پیام نور

آغاز مهلت ثبت و همچنین آزمون معرفی به استاد نیمسال دوم ۹۹-۹۸ پیام نور به …