خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / مشارکت دانشجویان لازمه‌ی تحول‌آفرینی در دانشگاه است

مشارکت دانشجویان لازمه‌ی تحول‌آفرینی در دانشگاه است

مشارکت دانشجویان لازمه‌ی تحول‌آفرینی در دانشگاه می باشد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

رییس دانشگاه ایلام گفت: همه ظرفیت‌ها جهت ساخته یا ایجاد تحول و همچنین افتخارآفرینی در دستور کار دارد و همچنین لازمه‌ی آن امر مشارکت دانشجویان می باشد زیرا و به درستی که که آن دانشگاه متعلق به همه می باشد و همچنین با بسیج همه ظرفیت‌ها می‌قدرت دانشگاه ایلام را به جایگاه واقعی خود رساند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، دکتر«محمد علی‌اکبری» در مراسم جشن میلاد امام و پیشوا علی(ع) و همچنین گرامیداشت هفته معلم که در سالن آیت‌الله حیدری آن دانشگاه برگزار شد ضمن تبریک آن ایام و همچنین بزرگداشت مقام استاد شهید مرتضی مطهری، اظهار کرد: بر اساس اعلام هیئت امنای وزارت علوم، دانشگاه ایلام رتبه ۱۲ کشور را در باره سرانه تولید مقاله هیئت علمی از آن هم خود کرده می باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه با تلاش هیئت علمی، دانشگاه ایلام جزو ۲۰ دانشگاه برتر کشور قرار دارد و همچنین آن نشان از ظرفیت ملی آن همکاران می باشد، گفت: کسب رتبه‌های تک‌ رقمی دانشجویان آن دانشگاه در کنکور دکترا نیز گواه آن مطلب می باشد که دانشگاه ایلام در سطح کشور حرفی جهت گفتن دارد.

ریاست دانشگاه ایلام با گفتن آنکه مدیریت آن دانشگاه، بهره بری و استفاده از همه ظرفیت‌ها جهت ساخته یا ایجاد تحول و همچنین افتخارآفرینی در دستور کار دارد، افزود: دانشجویان عزیز نیز در همه فعالیت‌ها شریک باشند، زیرا و به درستی که که آن دانشگاه متعلق به همه می باشد، با بسیج همه ظرفیت‌ها می‌قدرت دانشگاه ایلام را به جایگاه بالایی رساند.

علی‌اکبری در پایان تأکید کرد: برنامه جذاب و جالب و خوب دانشگاه فراهم کردن باره نشاط جهت دانشجویان می باشد و همچنین دانشجویان نیز بایستی و حتما نشان دهند که می‌می شود با وجاهت شاد بود.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%87-%D8%AA%D8%AD%D9%88%D9%84-%D8%A2%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%86%DB%8C-9906
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : مشارکت دانشجویان لازمه‌ی تحول‌آفرینی در دانشگاه می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک