خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / مشاعره دانشجویی در شبکه آموزش سیما

مشاعره دانشجویی در شبکه آموزش سیما

مشاعره دانشجویی در شبکه آموزش سیما

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران-ایرنا- تهیه کننده برنامه جذاب و جالب و خوب مشاعره دانشجویی گفت: شبکه آموزش سیما در ماه تبریک و مبارک رمضان برنامه جذاب و جالب و خوب مشاعره دانشجویی را روی آنتن می برد.

81643918 6515201 مشاعره دانشجویی در شبکه آموزش سیما

به به گفته روز شنبه ایرنا، امیرحسین آذر اظهار کرد: برنامه جذاب و جالب و خوب مشاعره دانشجویی با حضور دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در رشته ها و همچنین مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف از اول ماه تبریک و مبارک رمضان از شبکه آموزش سیما پخش می می شود.

او همچنین درمورد نمایش آن مشاعره در دانشگاه صنعتی شریف گفت: آن برنامه جذاب و جالب و خوب با حمایت بنیاد ملی نخبگان و همچنین معاونت علمی و همچنین فناوری ریاست جمهوری طراحی و همچنین اجرا شده می باشد.

تهیه کننده مشاعره دانشجویی خاطرنشان کرد: تیم برنامه جذاب و جالب و خوب ساز مشاعره شبکه آموزش با کمک کانون شعر و همچنین ادب دانشگاه صنعتی شریف، فراخوانی را درمورد شرکت در دانشگاه نشر یافته شده کرد و همچنین در نهایت از بین افرادی ثبت نام کنندگان، حدود۴٠ فرد یا شخص انتخاب شدند.

او همچنین افزود: البته در آن برنامه جذاب و جالب و خوب همچنین و علاوه بر دانشجویانی که در جریان مسابقه شرکت داشتند ، دانشجویان غیره ای هم به شعرخوانی از اشعار خود و همچنین یا شاعران دیگر پرداخته اند.

آذر گفت: شاید دور از ذهن باشد که یک دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد انرژی هسته ای و همچنین یا دکترای مکانیک بتواند در مشاعره شرکت کند و همچنین با ذوق شاعرانه شعر بسراید.

او همچنین اضافه کرد: تجربه آن مشاعره در دانشگاه صنعتی شریف نشان داد که دانشجویان فنی و همچنین مهندسی آن هم هم در بالاترین مرتبه علمی کشور نه تنها از شعر و همچنین ادبیات که از عناصر مهم هویت ملی می باشد دور نیستند بلکه با آن هم پیوندی عمیق دارند.

تهیه کننده مشاعره اظهار داشت: آن مشاعره آزاد بوده و همچنین در یکی از قسمت و بخش های آن هم شرکت کنندگان بایستی و حتما درمورد یک موضوع صنعتی یا دانشجویی یک متن ادبی کوتاه و همچنین یا چند بیت از خودشان ارائه دهند.

او همچنین افزود: مشاعره دانشجویی در قالب ۱۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ۳۰ دقیقه ای با اجرای اسماعیل آذر روی آنتن می رود.

پیش از آن نیز مشاعره دانشجویی با حضور دانشجویان دانشگاه های علوم علم پزشکی جدید ایران تهیه و همچنین از شبکه آموزش پخش شده بود.

برنامه جذاب و جالب و خوب مشاعره دانشجویی به تهیه کنندگی امیرحسین آذر در ماه تبریک و مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۲ از شبکه آموزش سیما پخش می می شود.

فراهنگ**۹۱۸۷**۱۰۲۷

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D8%B9%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%A7-10353
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : مشاعره دانشجویی در شبکه آموزش سیما

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک