خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / مشاعره دانشجویی در شبکه آموزش سیما

مشاعره دانشجویی در شبکه آموزش سیما

مشاعره دانشجویی در شبکه آموزش سیما

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران-ایرنا- تهیه کننده برنامه جذاب و جالب و خوب مشاعره دانشجویی گفت: شبکه آموزش سیما در ماه تبریک و مبارک رمضان برنامه جذاب و جالب و خوب مشاعره دانشجویی را روی آنتن می برد.

81643918 6515201 مشاعره دانشجویی در شبکه آموزش سیما

به به گفته روز شنبه ایرنا، امیرحسین آذر اظهار کرد: برنامه جذاب و جالب و خوب مشاعره دانشجویی با حضور دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در رشته ها و همچنین مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف از اول ماه تبریک و مبارک رمضان از شبکه آموزش سیما پخش می می شود.

او همچنین درمورد نمایش آن مشاعره در دانشگاه صنعتی شریف گفت: آن برنامه جذاب و جالب و خوب با حمایت بنیاد ملی نخبگان و همچنین معاونت علمی و همچنین فناوری ریاست جمهوری طراحی و همچنین اجرا شده می باشد.

تهیه کننده مشاعره دانشجویی خاطرنشان کرد: تیم برنامه جذاب و جالب و خوب ساز مشاعره شبکه آموزش با کمک کانون شعر و همچنین ادب دانشگاه صنعتی شریف، فراخوانی را درمورد شرکت در دانشگاه نشر یافته شده کرد و همچنین در نهایت از بین افرادی ثبت نام کنندگان، حدود۴٠ فرد یا شخص انتخاب شدند.

او همچنین افزود: البته در آن برنامه جذاب و جالب و خوب همچنین و علاوه بر دانشجویانی که در جریان مسابقه شرکت داشتند ، دانشجویان غیره ای هم به شعرخوانی از اشعار خود و همچنین یا شاعران دیگر پرداخته اند.

آذر گفت: شاید دور از ذهن باشد که یک دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد انرژی هسته ای و همچنین یا دکترای مکانیک بتواند در مشاعره شرکت کند و همچنین با ذوق شاعرانه شعر بسراید.

او همچنین اضافه کرد: تجربه آن مشاعره در دانشگاه صنعتی شریف نشان داد که دانشجویان فنی و همچنین مهندسی آن هم هم در بالاترین مرتبه علمی کشور نه تنها از شعر و همچنین ادبیات که از عناصر مهم هویت ملی می باشد دور نیستند بلکه با آن هم پیوندی عمیق دارند.

تهیه کننده مشاعره اظهار داشت: آن مشاعره آزاد بوده و همچنین در یکی از قسمت و بخش های آن هم شرکت کنندگان بایستی و حتما درمورد یک موضوع صنعتی یا دانشجویی یک متن ادبی کوتاه و همچنین یا چند بیت از خودشان ارائه دهند.

او همچنین افزود: مشاعره دانشجویی در قالب ۱۵ برنامه جذاب و جالب و خوب ۳۰ دقیقه ای با اجرای اسماعیل آذر روی آنتن می رود.

پیش از آن نیز مشاعره دانشجویی با حضور دانشجویان دانشگاه های علوم علم پزشکی جدید ایران تهیه و همچنین از شبکه آموزش پخش شده بود.

برنامه جذاب و جالب و خوب مشاعره دانشجویی به تهیه کنندگی امیرحسین آذر در ماه تبریک و مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۲ از شبکه آموزش سیما پخش می می شود.

فراهنگ**۹۱۸۷**۱۰۲۷

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D8%B9%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%A7-10353
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : مشاعره دانشجویی در شبکه آموزش سیما

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک