خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / مشخص کردن تکلیف موسسات آموزشی وابسته به دستگاه های اجرایی تا آذرماه

مشخص کردن تکلیف موسسات آموزشی وابسته به دستگاه های اجرایی تا آذرماه

مشخص کردن تکلیف موسسات آموزشی وابسته به دستگاه های اجرایی تا آذرماه

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – مجتبی شریعتی نیاسر در مورد آخرین مهلت واگذاری موسسات پژوهشی وابسته به دستگاه‌های اجرایی و همچنین مراکز علمی اصولی و کاربردی وابسته به دستگاه‌های دولتی به قسمت و بخش غیردولتی گفت: به موسسات پژوهشی، مراکز علمی اصولی و کاربردی و همچنین دانشگاه هایی که وابسته به دستگاه های اجرایی خواهند بود، تا آخر آذر ماه سال شمسی جاری فرصت داده‌ایم آن موضوع را مشخص کردن تکلیف کرده و همچنین در واقع جایگاه خود را به لحاظ مصوبه شورای عالی اداری مشخص کنند.

دست یار آموزشی وزارت علوم ادامه داد: آن موضوع آخر آذرماه جمع بندی شده و همچنین پس نتیجه آن می شود که آن هم اعلام می می شود.

او همچنین افزود: بعضی از مراکز دانشگاهی مانند دانشگاه علوم نظامی که مستلزم و نیاز به حکم رهبری دارند تکلیفشان مشخص بوده و همچنین از آن مصوبه مستنثی خواهند بود.

شریعتی گفت: ولی باید توجه داشت مابقی دانشگاه هایی که وابسته به دستگاه های اجرایی خواهند بود همچنین مراکز علمی اصولی و کاربردی و همچنین موسسات پژوهشی وابسته به دستگاه‌های دولتی که به آنها مکاتبه نیز شده می باشد بایستی و حتما تا پایان آذرماه مشخص کردن تکلیف شوند.

به نقل از مهر، شورای عالی اداری کشور مصوبه‌ای تصویب کرد که آن مصوبه دو بند اساسی دارد. بند اول آن هم به مراکز علمی، پژوهشی و همچنین بند دوم نیز به مراکز علمی اصولی و کاربردی اختصاص داده شده و همچنین آن مصوبه توسط ریاست جمهور ابلاغ شد.

براساس بند ۱ آن مصوبه، موسسات پژوهشی وابسته به دستگاه‌های اجرایی نمی‌توانند دانشجو پذیرش کنند. در بند ۲ مصوبه نیز تاکید شده، مراکز علمی اصولی و کاربردی وابسته به دستگاه‌های دولتی بایستی و حتما تا پایان سال شمسی ۹۷ – ۹۸ به قسمت و بخش غیردولتی واگذار شوند، در غیر آن صورت آن مراکز منحل خواهند شد.

تعیین تکلیف موسسات آموزشی وابسته به دستگاه های اجرایی تا آذرماه


تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : مشخص کردن تکلیف موسسات آموزشی وابسته به دستگاه های اجرایی تا آذرماه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور

زمان مشخص کردن محل آزمون و همچنین مهمان اضطراری در نیمسال دوم ۹۸-۹۷ پیام نور …

سوپروب close
خرید بک لینک