خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / مصاحبه دکتری تا آخر مردادماه / برگزاری مصاحبه مجدد برای غایبان

مصاحبه دکتری تا آخر مردادماه / برگزاری مصاحبه مجدد برای غایبان

مصاحبه دکتری تا آخر مردادماه / نمایش مصاحبه مجدد جهت غایبان

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد گفت: مصاحبه های داوطلبین ۲۱۵ رشته دکترای پژوهش محور تا پایان مرداد ماه به اتمام می رسد. 1613189 مصاحبه دکتری تا آخر مردادماه / برگزاری مصاحبه مجدد برای غایبان

مجتبی علوی فاضل در گفتگو با مهر، در خصوص مصاحبه های دکتری دانشگاه آزاد گفت: از مجموع ۲۱۵ رشته و همچنین گرایش تخصصی مصاحبه های ۴۳ آزمون دکتری آغاز شده و همچنین داوطلبین با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید azmoon.net می توانند از روز و همچنین ساعت مصاحبه ها اطلاع پیدا کنند.

او همچنین افزود: داوطلبین دیگر رشته ها که منتظر اعلام زمان و همچنین تاریخ مصاحبه از سوی تیم های تخصصی خواهند بود، می توانند از طریق همین سامانه اطلاعات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را کسب کنند و همچنین مشخص کردن وقت مصاحبه نیازمند برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی تیم ها و همچنین اساتید جهت مصاحبه می باشد. تا پایان مرداد ماه تمام مصاحبه های ۱۱۱ هزار داوطلب دکتری در کل کشور به اتمام می رسد.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد در پاسخ به آن سوال که چه برنامه جذاب و جالب و خوب ای جهت داوطلبین غایب جهت مصاحبه دکتری دارید، گفت: داوطلبینی که به دلایل موجه مانند غیبت استاد راهنما و همچنین یا حضور در حج عمره و همچنین … در مصاحبه دکترای پژوهش محور غایت بودند درخواست ها و همچنین دلیل غیبتشان را ارسال کردند و همچنین بعد از بررسی کردن های گرفته شده آن امکان فراهم شده تا در مصاحبه مجدد شرکت کنند.

علوی فاضل با گفتن آنکه جهت همه داوطلبین به شماره موبایلی که در سامانه ثبت کرده اند پیامک و اس ام اس و پیامک اطلاع رسانی ارسال می می شود، گفت: تعداد غایبین و همچنین جاماندگان از مصاحبه زیاد نیست و همچنین در بعضی از رشته ها حدود ۳ فرد یا شخص و همچنین در بعضی از رشته ها هم ۱۰ تا ۱۲ فرد یا شخص غیبت داشتند که جلسه مصاحبه مجدد جهت آنها برگزار می می شود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%DA%98%D9%88%D9%87%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-10421
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : مصاحبه دکتری تا آخر مردادماه / نمایش مصاحبه مجدد جهت غایبان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک