خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / مصوبه جدید وزارت علوم درباره نحوه محاسبه نمره مردودی در معدل کل

مصوبه جدید وزارت علوم درباره نحوه محاسبه نمره مردودی در معدل کل

مصوبه جدید وزارت علوم در مورد نحوه محاسبه نمره مردودی در معدل کل

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : مدیرکل دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم از آخرین مصوبات شورای عالی برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی در وزارت علوم خبر داد و همچنین گفت: یکی از آن مصوبات مرتبط به درج نمره مردودی در کارنامه بود.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : عبدالرحیم نوه ابراهیم ، مدیرکل دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم با اشاره به تغییر بعضی آیین نامه های آموزشی گفت: یکی از مهمترین مواردی که دانشجویان منتظر اراده و تصمیم راسخ گیری نهایی در مورد آن هم بودند، درج نمرات مردودی در کارنامه می باشد که در میانگین کل حساب می شده.

بر اساس آئین نامه جدید میانگین نمرات مردودی به شرط آنکه دانشجو نمره قبولی بگیرد، در میانگین کل حساب نمی می شود.

او همچنین افزود: ولی باید توجه داشت به هر حال آن نمره در کارنامه درج می می شود و همچنین آن مصوبه مرتبط به دوره کاردانی و همچنین کارشناسی می باشد.

از تغییرات عمده در آیین نامه آن می باشد که تا دو هفته قبل از پایان ترم به دانشجو اجازه داده شده در صورتی که شرایط حضور در امتحان را ندارد درس را حذف کند، همچنین در صورتی که در قبل دانشجویان مردود می شدند نمره مردود در کارنامه می ماند و همچنین در معدل کل هم حساب می شد ولی باید توجه داشت در آیین نامه جدید نمره مردود در معدل کل حساب نمی می شود.

نقطه مهم : آن آیین نامه فعلا تنها و فقط در وزارت علوم ، تحقیقات و همچنین فناوری به تصویب رسیده می باشد و همچنین به دانشگاه ها شامل دانشگاه پیام نور ابلاغ نشده و همچنین هنوز اجرایی نشده می باشد.

 

http://pnuna.com/1393/12/%D9%85%D8%B5%D9%88%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D9%86%D9%85%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : مصوبه جدید وزارت علوم در مورد نحوه محاسبه نمره مردودی در معدل کل

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک