خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور تغییر کرد

معاون اداری ، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور تغییر کرد

دست یار اداری ، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی دانشگاه پیام نور تغییر کرد

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) به نقل از روابط عمومی نهاد مرکزی : محمدعلی سرلک ، سرپرست دانشگاه پیام نور ، دست یار اداری اقتصادی و مالی عمرانی دانشگاه پیام نور را تغییر داد.

محمد علی سرلک در حکمی میرزا حسن حسینی را به عنوان سرپرست معاونت اداری اقتصادی و مالی عمرانی دانشگاه پیام نور منصوب کرد.

دکتر سرلک در مراسم تودیع و همچنین معارفه ضمن تشکر از قبول مسئولیت معاونت اداری ، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی از سوی دکتر حسینی گفت: هدف اصلی آن می باشد که با همدلی و همچنین همزبانی دانشگاه پیام نور را از آن گردنه تاریخی به سلامت عبور دهیم و همچنین در صورتی که همدلی نباشد قطعا در تحقق اهداف دچار مشکل خواهیم شد.

پیش از آن سیدمحمد صدری معاونت اداری ، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی دانشگاه پیام نور را به دست داشت.

او همچنین با عنوان آنکه دکتر صدری از آن پس در سمت معاونت حقوقی، مسائل مجلس و همچنین استانها به دانشگاه کمک می کند، افزود: بهبود ارتباط با نهادهای بیرونی یکی از وظایفی می باشد که معاونت مسائل مجلس می تواند در ساخته یا ایجاد آن هم نقشی تاثیر گذار داشته باشند و همچنین امید می باشد دکتر صدری با توجه به تحصیلات ایشان در رشته حقوق بتوانند در خصوص تعامل سازنده با نمایندگان مجلس تاثیرگذار باشند.

دکتر صدری نیز در آن مراسم ضمن تشکر از کارکنان حوزه معاونت اداری، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی اظهار داشت: معاونت اداری، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی در حد قدرت و همچنین ظرفیت خود در جهت تکریم قوه انسانی، چابک سازی سیستم و همچنین کاهش هزینه ها گام های ارزشمندی برداشته می باشد.

دکتر حسینی نیز با تاکید بر شعار همدلی و همچنین همزبانی گفت: همه ما بایستی و حتما با توجه به کاهش درآمدها به دنبال کاهش هزینه ها باشیم. ایشان ضمن تقدیر از کلیه همکاران در استان تهران افزود : انتظار دارم کلیه همکاران و همچنین مدیران ما را در انجام وظیفه و همچنین تعالی دانشگاه یاری رسانند.

میرزا حسن حسینی که در حال حاضر رییس پیام نور استان تهران می باشد با حفظ سمت آن مسوولیت جدید را بر عهده گرفته می باشد.

 

http://pnuna.com/1394/03/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : دست یار اداری ، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی دانشگاه پیام نور تغییر کرد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک