خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / معاون دانشگاه چمران:مراحل اخذمجوز۱۶رشته جدید تحصیلات تکمیلی دراین دانشگاه درحال انجام است

معاون دانشگاه چمران:مراحل اخذمجوز۱۶رشته جدید تحصیلات تکمیلی دراین دانشگاه درحال انجام است

دست یار دانشگاه چمران:مراحل اخذمجوز۱۶رشته جدید تحصیلات تکمیلی دراین دانشگاه درحال انجام می باشد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

اهواز – ایرنا – دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در حال تلاش جهت گرفتن مجوز ۱۶ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دکترا در آن دانشگاه هستیم.

81589834 6420232 معاون دانشگاه چمران:مراحل اخذمجوز۱۶رشته جدید تحصیلات تکمیلی دراین دانشگاه درحال انجام است

به به گفته ایرنا، دکتر سید محمود کاشفی پور چهارشنبه به مناسبت هفته آموزش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از آن تعداد، سه رشته شامل بیوتکنولوژی میکروبی و همچنین علوم شناختی ، گرایش روانشناسی شناختی و همچنین شناخت فرهنگی و اجتماعی در مقطع دکترا و همچنین علوم شناختی گرایش ذهن، مغز و همچنین تربیت در مقطع کارشناسی ارشد در ردیف رشته های نوین قرار می گیرند که جزو اولویت های نخست وزارت علوم تحقیقات و همچنین فناوری خواهند بود.

او همچنین افزود: رشته های نوین، رشته های بین رشته ای خواهند بود که یک دانشکده به عنوان مدیر کار کرده و همچنین بقیه دانشکده ها با آن هم همکاری می کنند.

کاشفی پور ادامه داد: وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری بر روی توسعه رشته های بین رشته ای تاکید بسیاری دارد.

او همچنین اظهار کرد: آن دانشگاه در سال شمسی ۱۳۹۳ مجوزهایی را در دانشکده علوم، تیم زیست شناسی، در رشته سیستماتیک گیاهی یا اکولوژیک در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین در دانشکده دامپزشکی رشته بیوشیمی در مقطع دکترا گرفتن کرد.

کاشفی پور اضافه کرد: پارسال، مجوز تشکیل دانشکده باستان شناسی در شوش اخذ شد و همچنین هم اکنون ۲۶ دانشجو در آن هم تحصیل می کنند.

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته آموزش از ۱۲ تا ۱۷ اردیبهشت گفت: نمایش سه کارگاه آموزشی جهت ارتقای افراد هیات علمی شامل مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته آموزش می باشد.

او همچنین ادامه داد: کارگاه ویرایش و همچنین نگارش فارسی در باره آموزش مقاله نویسی و همچنین کتاب نویسی به افراد هیات علمی و همچنین کمک به دانشجویان کارشناسی ارشد و همچنین دکترا در نگارش در نظر گرفته شده می باشد.

کاشفی پور افزود: کارگاه سنجش و همچنین ارزشیابی آموزشی جهت آموزش موارد و نکات مفید در راستای تقویت اساتید از نظر آموزشی و همچنین کارگاه آموزش مجازی، طراحی و همچنین اجرا از دیگر کارگاه های آموزشی می باشد که در آن هفته برگزار می می شود.

او همچنین همچنین به آیین گرامیداشت استاد شهید مرتضی مطهری و همچنین بزرگداشت هفته آموزش اشاره کرد و همچنین گفت: در آن برنامه جذاب و جالب و خوب جهت نخستین بار از اساتید نمونه آموزشی دانشگاه شهید چمران تجلیل می می شود.

کاشفی پور اضافه کرد: در چارچوب تصویب شده و مصوب قانون شده در شورای آموزشی، ۵۰ قسمت و بخش ارزشگذاری مرتبط به فعالیت آموزشی افراد هیات علمی از نظر کمیت تدریس و همچنین کیفیت ارزیابی شده توسط دانشجو می باشد.

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: ۵۰ قسمت و بخش دیگر مرتبط به نظرات مدیر تیم، معاونت آموزشی و همچنین رییس دانشکده می باشد که به تعامل با تیم، دانشکده و همچنین آموزش بستگی دارد.

او همچنین گفت: ۲۴ عضو هیات علمی به عنوان استاد نمونه آموزشی معرفی شده و همچنین در آیین هفته آموزش تجلیل می شوند.

کاشفی پور افزود: همچنین در آن آیین از هفت فرد یا شخص از اساتید بازنشسته پارسال آن دانشگاه تقدیر خواهد شد.

۳۰۰۴/۶۰۳۷

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%A7%D8%AE%D8%B0%D9%85%D8%AC%D9%88%D8%B2-9835
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : دست یار دانشگاه چمران:مراحل اخذمجوز۱۶رشته جدید تحصیلات تکمیلی دراین دانشگاه درحال انجام می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک