خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / معاون دانشگاه چمران:مراحل اخذمجوز۱۶رشته جدید تحصیلات تکمیلی دراین دانشگاه درحال انجام است

معاون دانشگاه چمران:مراحل اخذمجوز۱۶رشته جدید تحصیلات تکمیلی دراین دانشگاه درحال انجام است

دست یار دانشگاه چمران:مراحل اخذمجوز۱۶رشته جدید تحصیلات تکمیلی دراین دانشگاه درحال انجام می باشد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

اهواز – ایرنا – دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در حال تلاش جهت گرفتن مجوز ۱۶ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دکترا در آن دانشگاه هستیم.

81589834 6420232 معاون دانشگاه چمران:مراحل اخذمجوز۱۶رشته جدید تحصیلات تکمیلی دراین دانشگاه درحال انجام است

به به گفته ایرنا، دکتر سید محمود کاشفی پور چهارشنبه به مناسبت هفته آموزش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از آن تعداد، سه رشته شامل بیوتکنولوژی میکروبی و همچنین علوم شناختی ، گرایش روانشناسی شناختی و همچنین شناخت فرهنگی و اجتماعی در مقطع دکترا و همچنین علوم شناختی گرایش ذهن، مغز و همچنین تربیت در مقطع کارشناسی ارشد در ردیف رشته های نوین قرار می گیرند که جزو اولویت های نخست وزارت علوم تحقیقات و همچنین فناوری خواهند بود.

او همچنین افزود: رشته های نوین، رشته های بین رشته ای خواهند بود که یک دانشکده به عنوان مدیر کار کرده و همچنین بقیه دانشکده ها با آن هم همکاری می کنند.

کاشفی پور ادامه داد: وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری بر روی توسعه رشته های بین رشته ای تاکید بسیاری دارد.

او همچنین اظهار کرد: آن دانشگاه در سال شمسی ۱۳۹۳ مجوزهایی را در دانشکده علوم، تیم زیست شناسی، در رشته سیستماتیک گیاهی یا اکولوژیک در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین در دانشکده دامپزشکی رشته بیوشیمی در مقطع دکترا گرفتن کرد.

کاشفی پور اضافه کرد: پارسال، مجوز تشکیل دانشکده باستان شناسی در شوش اخذ شد و همچنین هم اکنون ۲۶ دانشجو در آن هم تحصیل می کنند.

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته آموزش از ۱۲ تا ۱۷ اردیبهشت گفت: نمایش سه کارگاه آموزشی جهت ارتقای افراد هیات علمی شامل مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب های هفته آموزش می باشد.

او همچنین ادامه داد: کارگاه ویرایش و همچنین نگارش فارسی در باره آموزش مقاله نویسی و همچنین کتاب نویسی به افراد هیات علمی و همچنین کمک به دانشجویان کارشناسی ارشد و همچنین دکترا در نگارش در نظر گرفته شده می باشد.

کاشفی پور افزود: کارگاه سنجش و همچنین ارزشیابی آموزشی جهت آموزش موارد و نکات مفید در راستای تقویت اساتید از نظر آموزشی و همچنین کارگاه آموزش مجازی، طراحی و همچنین اجرا از دیگر کارگاه های آموزشی می باشد که در آن هفته برگزار می می شود.

او همچنین همچنین به آیین گرامیداشت استاد شهید مرتضی مطهری و همچنین بزرگداشت هفته آموزش اشاره کرد و همچنین گفت: در آن برنامه جذاب و جالب و خوب جهت نخستین بار از اساتید نمونه آموزشی دانشگاه شهید چمران تجلیل می می شود.

کاشفی پور اضافه کرد: در چارچوب تصویب شده و مصوب قانون شده در شورای آموزشی، ۵۰ قسمت و بخش ارزشگذاری مرتبط به فعالیت آموزشی افراد هیات علمی از نظر کمیت تدریس و همچنین کیفیت ارزیابی شده توسط دانشجو می باشد.

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: ۵۰ قسمت و بخش دیگر مرتبط به نظرات مدیر تیم، معاونت آموزشی و همچنین رییس دانشکده می باشد که به تعامل با تیم، دانشکده و همچنین آموزش بستگی دارد.

او همچنین گفت: ۲۴ عضو هیات علمی به عنوان استاد نمونه آموزشی معرفی شده و همچنین در آیین هفته آموزش تجلیل می شوند.

کاشفی پور افزود: همچنین در آن آیین از هفت فرد یا شخص از اساتید بازنشسته پارسال آن دانشگاه تقدیر خواهد شد.

۳۰۰۴/۶۰۳۷

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%A7%D8%AE%D8%B0%D9%85%D8%AC%D9%88%D8%B2-9835
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : دست یار دانشگاه چمران:مراحل اخذمجوز۱۶رشته جدید تحصیلات تکمیلی دراین دانشگاه درحال انجام می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1451460663_2

ثبت نام آزمون Ph.D علم پزشکی جدید تا ۲۰ خرداد

ثبت نام آزمون Ph.D علم پزشکی جدید تا ۲۰ خرداد تاریخ نشر : ۱۳ خرداد …

سوپروب close
خرید بک لینک