خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / مهلت انتخاب رشته دکتری ۹۴ تا روز یکشنبه تمدید شد

مهلت انتخاب رشته دکتری ۹۴ تا روز یکشنبه تمدید شد

مهلت انتخاب رشته دکتری ۹۴ تا روز یکشنبه تمدید شد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

تهران – ایرنا – مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور اعلام کرد که مهلت انتخاب رشته و همچنین تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ دانشگاه ها تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ششم اردیبهشت ماه تمدید شد.

81582153 6406809 مهلت انتخاب رشته دکتری ۹۴ تا روز یکشنبه تمدید شد

حسین توکلی امروز (پنج شنبه ) در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز از تعداد ۵۶ هزار و همچنین ۷۴۰ داوطلب مجاز به انتخاب رشته در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ ، تعداد ۲۳ هزار و همچنین ۶۰۳ داوطلب انتخاب رشته خود را انجام دادند؛ به عبارت دیگر در حدود ۴۲ قسمت و بخش از داوطلبین مجاز نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کردند.

او همچنین افزود: به منظور فراهم کردن تسهیلات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت آن هم دسته از داوطلبین مجاز به انتخاب رشته که تا کنون نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نکرده اند مهلت انتخاب رشته و همچنین ثبت کدرشته محل های انتخابی تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه تمدید شد.

او همچنین تاکید کرد: داوطلبان ضرورت دارد براساس اطلاعیه نهاد سنجش در خصوص تمدید مهلت ثبت نام و همچنین همچنین اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته که از ساعت ۱۸ امروز بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار می گیرد ، جهت انتخاب رشته اقدام کنند.

توکلی گفت : آن هم دسته از داوطلبان مجازی که پیش از آن انتخاب رشته خود را انجام داده بودند نیز می توانند با مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته و همچنین در صورت لزوم نسبت به ویرایش و همچنین اصلاح کدرشته محل های قبلی خود تا پایان روز یکشنبه ششم اردیبهشت ماه اقدام کنند.

فراهنگ**۹۱۲۹**۹۱۳۲**۱۵۸۱

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF-9750
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : مهلت انتخاب رشته دکتری ۹۴ تا روز یکشنبه تمدید شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک