خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / مهلت جذب هیات علمی پزشکی در دانشگاه آزاد تمدید شد

مهلت جذب هیات علمی پزشکی در دانشگاه آزاد تمدید شد

مهلت جذب هیات علمی علم پزشکی جدید در دانشگاه آزاد تمدید شد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

مهلت شرکت در فراخوان دوم جذب هیات علمی علوم علم پزشکی جدید در دانشگاه آزاد تا ۳۱ خرداد ماه تمدید شد. 1637484 مهلت جذب هیات علمی پزشکی در دانشگاه آزاد تمدید شد

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، دکتر محمد حسین آیتی مدیر مسائل افراد هیات علمی علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد با اشاره به آنکه به تا حال بیش از یک هزار فرد یا شخص در آن سامانه ثبت نام کرده اند گفته استبا توجه به استقبال متخصصین، خصوصا دانش آموختگان ممتاز و همچنین نخبه دانشگاهها، و همچنین نیز جهت ساخته یا ایجاد زمان جهت تکمیل مدارک توسط متقاضیانی که نقصی در ثبت نام داشته اند؛ طبق ضوابط زمان شرکت در فراخوان الکترونیکی به آدرس jazb.med.iau.ir تا ۳۱ خرداد ماه ۹۴ تمدید شد.

مدیر مسائل افراد هیات علمی علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اظهار داشت: بررسی کردن ابتدایی و اولیه مدارک آن متقاضیان در نهاد مرکزی (ستاد) حوزه علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی به صورت موازی و همچنین همزمان با ثبت نام آنها تا کنون انجام گرفته که قابل دیدن و همچنین پیگیری جهت متقاضیان در سامانه جذب می باشد. آن امر همچنین و علاوه بر افزایش سرعت فرآیند جذب، فرصت تکمیل (اصلاح) مدارک ناقص توسط متقاضیان را فراهم می آورد.

آیتی به بخشنامه ای که از سوی ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شده اشاره کرد و همچنین گفت: بر اساس آن بخشنامه روسای واحدهای دانشگاهی مجاز خواهند بود نسبت به انعقاد قرارداد موقت یکساله صرفا با متقاضیان شامل مدرک دکتری تخصصی (Ph.D) که در سامانه ثبت نام کرده اند، اقدام کرده و همچنین سایر مراحل جذب هیات علمی را بر اساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام دهند.

فراخوان دوم دانشگاه آزاد به منظور تامین هیات علمی آموزشی و همچنین پژوهشی از بین دارندگان مدارک دکتری تخصصی (Ph.D)، بورد تخصصی و همچنین فوق تخصصی با اولویت جذب نخبگان و همچنین استعدادهای درخشان در رشته‌های تیم علوم پایه علم پزشکی جدید، دندان‌علم پزشکی جدید، داروسازی و همچنین بالینی، و همچنین استثنائاً دارندگان مدرک کارشناسی ارشد در رشته های پرستاری و همچنین مامایی با لحاظ شرایط خاص، با رعایت مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و همچنین بعد از اثبات و یا تایید صلاحیت علمی و همچنین عمومی متقاضیان به صورت عضو هیات علمی پیمانی، استاد وابسته و همچنین استادان و همچنین دانشیاران برجسته‌  علوم جهت واحدهای دانشگاهی صورت می گیرد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-10201
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : مهلت جذب هیات علمی علم پزشکی جدید در دانشگاه آزاد تمدید شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک