سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / مواد درسی کنکور دکتری نهایی شد/ انتشار جزئیات تا ۱۵ مرداد

مواد درسی کنکور دکتری نهایی شد/ انتشار جزئیات تا ۱۵ مرداد

مواد درسی کنکور دکتری نهایی شد/ نشر جزئیات تا ۱۵ مرداد

ریاست نهاد سنجش آموزش کشور گفت: مواد درسی جهت کنکور نیمه متمرکز دکتری ۹۵ نهایی شد. 1715547 مواد درسی کنکور دکتری نهایی شد/ انتشار جزئیات تا ۱۵ مرداد

دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر افزود: آزمون دکتری به شیوه جدید و همچنین بعد از بازنگری های گرفته شده در اسفند ۹۴ برگزار خواهد شد و همچنین به همین منظور مواد درسی شامل سه درس پایه تا ۱۵ مرداد به صورت رسمی اطلاع رسانی می می شود.

او همچنین گفت: آزمون دکتری سال شمسی ۹۵ در اسفندماه سال شمسی ۹۴ برگزار می می شود و همچنین نوبت بعدی آن هم آبان ۹۵ خواهد بود.

خدایی افزود: آزمون دکتری به شیوه جدید و همچنین بعد از بازنگری های گرفته شده برگزار می می شود و همچنین داوطلبان، بایستی و حتما به سئوالات زبان، استعداد تحصیلی و همچنین سه درس پایه با ضریب ۴ پاسخ دهند.

او همچنین یادآور شد: با توجه به اعتبار دو ساله آزمون، آن نمره قابل ارائه جهت دو سال شمسی خواهد بود. تعداد رشته های آزمون دکتری نیز از ۲۵۲ رشته به ۷۰ تا ۸۰ مجموعه رشته محدود شده می باشد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%A7%D8%B1-11067
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : مواد درسی کنکور دکتری نهایی شد/ نشر جزئیات تا ۱۵ مرداد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک