خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / موضوعات اداری و آموزشی دانشگاه الزهرا خاص‌تر دیده شود

موضوعات اداری و آموزشی دانشگاه الزهرا خاص‌تر دیده شود

موضوعات اداری و همچنین آموزشی دانشگاه الزهرا خاص‌تر دیده می شود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

ریاست دانشگاه الزهرا گفت: دانشگاه الزهرا با توجه به تک جنسیتی بودن بایستی و حتما در حوزه اداری و همچنین آموزشی بصورت خاص تر دیده می شود. 1667804 موضوعات اداری و آموزشی دانشگاه الزهرا خاص‌تر دیده شود

انسیه خزعلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر، در پاسخ به سوالی در خصوص افزایش اختیارات دانشگاه ها گفت: اختیارات دانشگاه ها در حدی که بتوانند مطابق و یکدست با وزارت علوم باشند و همچنین با توجه به شرایط دانشگاه بتوانند در باره هایی که مورد نظرشان می باشد عمل کنند مناسب می باشد، البته آن اختیار نمی تواند مطلق باشد به دلیل آنکه بایستی و حتما مواردی در کشور بصورت متمرکز و همچنین با سیاست های علمی نقشه جامع اداره می شود. از سوی دیگر در صورتی که خیلی متمرکز باشد توانمندی های دانشگاه ها نادیده گرفته می می شود.

او همچنین افزود: دانشگاه الزهرا با توجه به تک جنسیتی بودن بایستی و حتما بصورت خاص تر دیده می شود که بخشی در حوزه اداری و همچنین آموزشی می باشد و همچنین بایستی و حتما حالت بومی هر دانشگاه مورد توجه قرار بگیرد و همچنین بخشی هم در موضوعات اقتصادی و مالی می باشد، لذا توسعه یافته بودن و همچنین رشد دانشگاه بایستی و حتما در نوع اختیارات و همچنین آزادی عملی که داده می می شود مورد توجه قرار بگیرد.

ریاست دانشگاه الزهرا با اشاره به اختیارات مورد مستلزم و نیاز جهت دانشگاه الزهرا گفت: به دلیل آنکه خانم ها ۲ وظیفه مهم را بر عهده دارند که یکی کانون خانواده و همچنین غیره ای وظیفه تحصیل می باشد آن موضوع مشکلاتی را در قسمت و بخش اساتید و همچنین دانشجویی ساخته یا ایجاد می کند که البته ممکن می باشد قسمت و بخش دانشجویی با دیگر دانشگاه ها مشترک باشد، ولی باید توجه داشت در دانشگاه الزهرا در قسمت و بخش کارکنان با مرخصی ها و همچنین شرایط ویژه ای روبرو هستیم که بایستی و حتما تسهیلات بیشتری جهت آن قسمت و بخش دیده می شود و همچنین مثلا در صورتی که قرار باشد قانون کلی اعمال می شود و همچنین دانشگاه انعطاف نداشته باشد با مشکل روبرو می شوند.

خرعلی در پاسخ به سوالی در خصوص ارائه آزادی عمل به دانشگاه ها جهت جذب دانشجوی ارشد و همچنین دکتری گفت: آن موضوع بایستی و حتما بصورت نیمه متمرکز باشد، چرا که در صورتی که بصورت کاملا متمرکز و همچنین یا اختیار کامل به دانشگاه ها باشد عدالت آموزشی رعایت نمی می شود و همچنین هر دانشگاهی نمی تواند بصورت مجزا بهترین ها را انتخاب کند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%84%D8%B2%D9%87%D8%B1%D8%A7-9756
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : موضوعات اداری و همچنین آموزشی دانشگاه الزهرا خاص‌تر دیده می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک