خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / میلیاردها تومان هزینه گرفته شده از دانشجویان پیام نور در هاله ابهام

میلیاردها تومان هزینه گرفته شده از دانشجویان پیام نور در هاله ابهام

میلیاردها تومان هزینه گرفته شده از دانشجویان پیام نور در هاله ابهام

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پیام نور اصفهان با ارسال نامه ای به پیام نورنا نسبت به کاهش بودجه فرهنگی آن دانشگاه اعتراض کرده و همچنین خواستار روشن شدن تکلیف ۳۵ هزارتومانی شدند که از تمام دانشجویان آن دانشگاه و همچنین دیگر واحد و همچنین مراکز پیام نور در کنار شهریه، بابت سرویس ها و خدمات فرهنگی گرفتن شده می باشد.

 

قسمت و بخش هایی از نامه به شرح زیر می باشد :

 آذر ماه سال شمسی قبل بود که با بخشنامه نهاد مسائل دانشجویان دانشگاه های پیام نور به مانند دانشگاه علمی اصولی و کاربردی، اقدام به گرفتن ۳۵ هزارتومان به عنوان سرویس ها و خدمات فرهنگی در کنار شهریه کردند.

با نمایش جلسات تفهیم بودجه بالاخره رقم بودجه استان ها و همچنین مراکز و همچنین واحدهای دانشگاه پیام نور و همچنین تکلیف بودجه فرهنگی دانشگاه پیام نور مشخص شد. اعداد و همچنین ارقام خبر از کاهش بیست درصدی بودجه فرهنگی دانشگاه دارد در حالی که نجفی برزگر – دست یار فرهنگی دانشگاه در روز های اخیر افزایش بیست درصدی بودجه فرهنگی را در نشست خبری شیراز خود اعلام کرده بود.

پیشامد جدید آنجا حساس تر می می شود که از سال شمسی قبل با اخد مبلغ ۳۵ هزار تومان از دانشجویان مراکز و همچنین واحد های متنوع و گوناگون و مختلف پیام نور رقمی حدود ۳۰ میلیارد تومان در اختیار معاونت فرهنگی دانشگاه قرار گرفته می باشد که طبق بخشنامه نهاد مسائل دانشجویان به روش مشخص قستی از آن هم بایستی و حتما صرف مسائل فرهنگی و همچنین حدود ۸ میلیارد صرف موارد اسپورت و ورزشی و همچنین باقیمانده آن هم صرف سرویس ها و خدمات مشاوره ای می شود.

آن در حالی می باشد که جهت مثال مرکز اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پیام نور با وجود ۱۵ هزار دانشجو و همچنین پرداخت مجموعا بیش از ۵۰۰ میلیون تومان به دانشگاه، عدد بودجه فرهنگی آن هم حدود ۱۳۰ میلیون تومان اعلام شده در صورتی که بودجه سال شمسی قبل فرهنگی مرکز اصفهان در حدود ۱۷۰ میلیون تومان بود.

ناگفته روشن می باشد که تکلیف ۳۰ میلیارد تومان هزینه گرفته شده از دانشجو توسط دانشگاه پیام نور در هاله ای از ابهام قرار دارد.

در همین ارتباط و رابطه انجمن اسلامی دانشجویان پیام نور اصفهان هم در واکنش به آن موضوع در نامه ای به معاونت فرهنگی دانشگاه اعتراض کردند که در لینک زیر می توانید نامه اعتراضی را دیدن و همچنین مطالعه فرمایید:

 

نامه اعتراضی انجمن اسلامی دانشجویان پیام نور اصفهان نسبت به کاهش بودجه فرهنگی – کلیک کنید

 

 

http://pnuna.com/1394/03/%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%A8%D9%87%D8%A7%D9%85.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : میلیاردها تومان هزینه گرفته شده از دانشجویان پیام نور در هاله ابهام

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک