خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / نتایج آزمون دکتری سال ۹۴ اعلام شد / انتشار کارنامه اولیه

نتایج آزمون دکتری سال ۹۴ اعلام شد / انتشار کارنامه اولیه

نتایج آزمون دکتری سال شمسی ۹۴ اعلام شد / نشر کارنامه ابتدایی و اولیه

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ تعداد ۲۰۱ هزار و همچنین ۶۶۰ داوطلب ثبت نام کردند که از آن میان ۸۷ هزار و همچنین ۵۱۲ فرد یا شخص زن و همچنین ۱۱۴ هزار و همچنین ۱۴۸ فرد یا شخص مرد بودند، به عبارت دیگر ۴۳٫۴۰ قسمت و بخش داوطلبان زن و همچنین ۵۶٫۶۰ قسمت و بخش آنها مرد بودند.

براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده آزمون نیمه متمرکز دکتری سال شمسی ۹۴ در صبح روز ۱۵ اسفند سال شمسی ۹۳ جهت پذیرش دانشجو در ۲۰۵ کدرشته امتحانی و همچنین ۷ تیم آموزشی در ۵۳ شهرستان و همچنین ۱۰۲ حوزه امتحانی برگزار شد.

از تعداد ۲۰۱ هزار و همچنین ۶۶۰ داوطلب ثبت نام کننده در آن آزمون تعداد ۱۶۴ هزار و همچنین ۵۸۷ داوطلب در جلسه آزمون حاضر شدند که از آن میان ۳۷ هزار و همچنین ۷۰۳ داوطلب غایب بودند. به عبارت دیگر ۸۱٫۰۲ قسمت و بخش داوطلبان ثبت نام کننده در جلسه آزمون حاضر و همچنین ۱۸٫۳۸ قسمت و بخش آنها غایب بودند.

از تعداد ۱۶۴ هزار و همچنین ۵۸۷ داوطل حاضر در جلسه آزمون برابر با ضوابط تعداد ۵۶ هزار و همچنین ۷۴۰ فرد یا شخص مجاز به انتخاب رشته شدند که از آن میان تعداد ۲۳ هزار و همچنین ۵۷۸ فرد یا شخص زن و همچنین ۳۳ هزار و همچنین ۱۶۲ فرد یا شخص مرد خواهند بود.

نتایج آزمون دکتری سال شمسی ۹۴ به صورت کارنامه تنظیم و همچنین بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور قرار گرفته می باشد که می توانید از لینک زیر نتایج آزمون دکتری سال شمسی ۹۴ را به ۲ روش “بر اساس جستجو با شماره پرونده و همچنین شماره شناسنامه  – بر اساس جستجو با اطلاعات فردی”  دیدن فرمایید:

 

دیدن نتایج آزمون دکتری سال شمسی ۹۴ دانشگاه ها – کلیک کنید

 

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شدند ضرورت دارد از روز دوشنبه ۳۱ فروردین تا روز پنج شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور ضمن گرفتن دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی از وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش وآموزش کشور و همچنین مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مذکور و همچنین اطلاعیه‌های نشر یافته شده شده نهاد سنجش با رعایت کلیه ضوابط نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد رشته محل از میان کدرشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته امتحانی مربوطه انتخاب و همچنین براساس اولویت علاقه نسبت به درج آنها در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

بعد از انتخاب رشته توسط اشخاص مجاز به انتخاب رشته گزینش علمی مرحله اول داوطلبان به منظور معرفی ابتدایی و اولیه آنها به صورت چند برابر ظرفیت با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هر یک از کد رشته محل‌های تحصیلی به دانشگاه‌ها و همچنین موسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو براساس نمره کل حاصل از ۸۰ قسمت و بخش نمره آزمون و همچنین ۲۰ قسمت و بخش معدل‌های ترازشده دوره کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد و همچنین دیگر ضوابط انجام می‌گیرد.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به توضیح می باشد نتایج آن هم دسته از داوطلبانی که در زمان مقرر اقدام به انتخاب رشته نمایند، در قالب معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت جهت مصاحبه به دانشگاهها و همچنین موسسات آموزش عالی در دهه دوم اردیبهشت ماه سال شمسی جاری مشخص و همچنین اعلام خواهد شد.

 

http://pnuna.com/1394/01/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%84-94-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : نتایج آزمون دکتری سال شمسی ۹۴ اعلام شد / نشر کارنامه ابتدایی و اولیه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دفتر بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی افتتاح شد

دفتر بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی اصولی و کاربردی افتتاح شد به نقل از پیام …