سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / نتایج آزمون زبان دانشگاه آزاد اعلام شد/ زمان مصاحبه ۳ رشته دکتری

نتایج آزمون زبان دانشگاه آزاد اعلام شد/ زمان مصاحبه ۳ رشته دکتری

نتایج آزمون زبان دانشگاه آزاد اعلام شد/ زمان مصاحبه ۳ رشته دکتری

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام نتایج آزمون EPT و همچنین زمان مصاحبه ۳ رشته دکتری خبر داد. 1778090 نتایج آزمون زبان دانشگاه آزاد اعلام شد/ زمان مصاحبه ۳ رشته دکتری

به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر مجتبی علوی فاضل با اعلام آن خبر گفت: نتایج آزمون زبان انگلیسیEPT که در تاریخ دوم مردادماه برگزار شده بود بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید  English.iau.ac.ir قرار گرفت.

علوی فاضل افزود: داوطلبان با رفت و آمد و مراجعه به آن وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید می توانند با وارد کردن شماره پرونده، کد ملی و همچنین شماره شناسنامه خود از پس نتیجه آن می شود که آزمون خود مطلع شوند و همچنین کارنامه خود را گرفتن کنند.

او همچنین گفت: داوطلبان از طریق تماس با شماره ۴۷۴۳-۰۲۱ هم می توانند از پس نتیجه آن می شود که آزمون خود مطلع شوند.

اعلام زمان مصاحبه سه رشته دیگر دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اسلامی

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد همچنین از اعلام زمان مصاحبه سه رشته دیگر دکتری (Ph.D) دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

او همچنین گفت: جدول زمان‌بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی ۳ رشته دیگر بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net قرار گرفت.

علوی فاضل درخصوص رشته‌های اعلام شده جهت مصاحبه خاطر نشان کرد :‌ در حال حاضر ۳ رشته شامل: فقه و همچنین مبانی حقوق و همچنین اندیشه امام و پیشوا خمینی(ره) ، علوم اقتصادی و همچنین مهندسی عمران – ژئوتکنیک  در وبسایت و مرکز خبرهای جدید اعلام شده می باشد. دعوت‌شدگان به مصاحبه می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید از زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش تأکید کرد : دعوت شدگان بایستی و حتما در زمان مشخص کردن شده در جلسه مصاحبه حضور به هم رسانند و همچنین در صورتی که هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد امکان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت، لذا عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می‌می شود.

او همچنین در خصوص مدارک مورد مستلزم و نیاز دعوت شدگان گفت : دعوت شدگان بایستی و حتما هرگونه سوابق علمی و همچنین تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و همچنین تألیف را در باره رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد و همچنین ریز نمرات و همچنین پایان‌نامه کارشناسی ارشد ضروری می باشد.

 علوی فاضل خاطر نشان کرد : با توجه به آن که دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و همچنین نمره پایان‌نامه ملاک عمل قرار گرفته می باشد، چنانچه در بین معدل و همچنین نمره پایان‌نامه زمان ثبت‌نام و همچنین زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد، مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-11134
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : نتایج آزمون زبان دانشگاه آزاد اعلام شد/ زمان مصاحبه ۳ رشته دکتری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک