خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / نتایج آزمون فراگیر ارشد اواخر مرداد اعلام می‌شود

نتایج آزمون فراگیر ارشد اواخر مرداد اعلام می‌شود

نتایج آزمون فراگیر ارشد قسمتهای آخر مرداد اعلام می‌می شود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

سرپرست دانشگاه پیام نور درجریان بازدید از روند نمایش آزمون کارشناسی ارشد فراگیر آن دانشگاه که صبح امروز برگزار شد، در مورد اعلام نتایج گفت: نتایج آن آزمون در قسمتهای آخر مرداد ۱۳۹۴ انجام می‌می شود.

محمدعلی سرلک در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با تاکید بر آنکه آزمون با نظم خوبی برگزار شد، اظهار کرد: آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در پنج تیم آزمایشی فنی و همچنین مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی و همچنین منابع طبیعی، هنر و همچنین علوم پایه برگزار شد.

او همچنین با گفتن آنکه بیش از ۸۰ هزار فرد یا شخص در آن آزمون ثبت‌نام نموده اند، در مورد ظرفیت پذیرش گفت: ظرفیت پذیرش آن آزمون حدود ۱۷ هزار فرد یا شخص می باشد که ۱۲ هزار و همچنین ۶۰۰ فرد یا شخص به شیوه آموزشی و همچنین پژوهشی و همچنین ۴۰۰۰ فرد یا شخص به شیوه الکترونیک پذیرفته خواهند شد.

سرپرست دانشگاه پیام نور با گفتن آنکه آن آزمون در ۱۰۱ و همچنین ۱۱۸ حوزه امتحانی به صورت همزمان برگزارشد، ادامه داد: همه ۳۱ استان کشور میزبان نمایش آن آزمون بوده‌اند.

سرلک در ادامه در مورد زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور توضیح داد: طبق برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی‌های انجام شده، نتایج آن آزمون در قسمتهای آخر مردادماه اعلام خواهد شد و همچنین پذیرفته‌شدگان از ابتدای مهر ۹۴ می‌توانند در کلاس‌ها شرکت کنند.

او همچنین در پاسخ به آن سوال که ظرفیت پذیرش در مقایسه با سال شمسی‌های قبل چگونه می باشد، گفت: ظرفیت پذیرش تقریبا شبیه سال شمسی قبل می باشد. ما نیت و اراده نداریم در مقاطع ارشد و همچنین دکتری بیش از سال شمسی‌های قبل دانشجو پذیرش کنیم زیرا ظرفیت‌مان در آن مقاطع تکمیل می باشد و همچنین داوطلبان چندین برابر ظرفیت ما خواهند بود. ظرفیت پذیرش ما طبق برنامه جذاب و جالب و خوب کیفی، کم می باشد ولی باید توجه داشت برآیند خروجی دانشگاه پیام نور نشان می‌دهند که آزمون‌های آن دانشگاه از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

کسب رتبه یک سرویس ها و خدمات آموزشی توسط دانشگاه پیام نور

سرپرست دانشگاه پیام نور در ادامه با اشاره به رتبه‌بندی استنادی جهان اسلام اظهار کرد: امسال براساس آخرین رتبه‌بندی استنادی جهان اسلام که زیر نظر وزارت علوم می باشد، دانشگاه پیام نور به مدد آزمون‌های متمرکز، منبع محور بودن، بهره بری و استفاده از فناوری‌های جدید و همچنین زیرساخت‌های پیشرفته‌ای که فراهم کرده می باشد، موفق شد رتبه یک کیفیت سرویس ها و خدمات آموزشی را در بین دانشگاه‌های کشور به همراه دانشگاه شریف و همچنین دانشگاه‌های علوم علم پزشکی جدید کسب کند. همین‌روش دانشگاه پیام نور موفق شد جزو ۱۰ دانشگاه برتر کشور از نظر پژوهشی باشد و همچنین رتبه دهم را از آن نظر کسب کرد که آن نشان‌دهنده کیفیت بالای آموزش و همچنین پژوهش در دانشگاه پیام نور می باشد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%A7%D9%88%D8%A7%D8%AE%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-9758
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : نتایج آزمون فراگیر ارشد قسمتهای آخر مرداد اعلام می‌می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک