سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌شود

نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌شود

نتایج ابتدایی و اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌می شود

به به گفته phdpress :

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی دوره دکتری(ph.d) نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ در روز چهارشنبه ۲۶ فروردین‌ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌و همچنین‌گو با روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،با گفتن آنکه نتایج ابتدایی و اولیه آزمون کلیه شرکت کنندگان به صورت کارنامه تنظیم شده، افزود: کارنامه شرکت کنندگان از عصر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین‌ماه روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و همچنین کلیه داوطلبان می‌توانند به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور رفت و آمد و مراجعه کرده و همچنین با وارد نمودن شماره داوطلبی و همچنین سایر مشخصات فردی(نام خانوادگی،نام،شماره شناسنامه،سال شمسی تولد،کد ملی و همچنین…) نسبت به دیدن و همچنین پرینت کارنامه ابتدایی و اولیه خود اقدام نمایند.

او همچنین در ادامه درمورد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته اظهار کرد:داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد از روز دوشنبه ۳۱ فروردین‌ماه لغایت پنجشنبه ۳اردیبهشت‌ماه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش رفت و آمد و مراجعه و همچنین بعد از گرفتن دفترچه راهنما از طریق آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید نسبت به انتخاب کدرشته محل های خود اقدام کرده و همچنین کدرشته محل‌های انتخابی خود را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد کنند.

مباحث و مطالب مرتبط :%name نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌شود

رییس دانشگاه پیام نور اولویت های کاری آن دانشگاه را در سال شمسی ۹۴ اعلام کرد.

به به گفته سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سرلک موفقیت حاصل شده در دانشگاه پیام نور یعنی دانشگاه برتر کشور شدن در حوزه آمورشی توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام در حوزه آموزشی را حاصل تلاش همه افراد هیات علمی، دانشجویان و همچنین کارکنان دانشگاه دانست.

او همچنین تصریح کرد: رویکرد ما در سال شمسی جدید آن می باشد که بتوانیم آن جایگاه … مطلب کامل%name نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌شود

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد گفت: ثبت نام برای متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد در نیمسال اول ۹۵-۹۴ آغاز شد.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، مجتبی علوی فاضل با اعلام آن خبر افزود: برای رفاه متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی سایت ثبت نام برای نیمسال اول سال شمسی تحصیلی ۹۵-۹۴ داوطلبان می توانند جهت ثبت نام به سایت www.azmoon.org رفت و آمد و مراجعه کنند.
علوی … مطلب کامل%name نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌شود

نهاد سنجش آموزش کشور تاریخ برگزاری و همچنین نحوه ثبت نام ۱۰ دوره آزمون های زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو در سال شمسی ۱۳۹۴ را نشر یافته شده کرد.


به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، به منظور ایجاد زمینه و همچنین توسعه زبان‌آموزی در کشور و همچنین فراهم  آوردن امکانات سنجش توانایی دانش زبانی دانش‌آموزان، دانشجویان و همچنین دانش‌آموختگان، آزمون‌ زبان انگلیسی (Tolimo:E-A۲۰۱۵-۲۰۱۶) در ۱۰ دوره در سال شمسی ۱۳۹۴ برگزار می می شود.ردیف
دوره
زمان برگزاری
محل آزمون
تاریخ … مطلب کامل%name نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌شود

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار تیم دانشگاه خبرگزاری فارس، نهاد سنجش آموزش کشور کلید ابتدایی و اولیه سوالات آزمون نیمه متمرکز دکتری سال شمسی ۹۴ را فردا دوشنبه ۲۵ اسفندماه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید آن نهاد قرار می‌دهد.

داوطلبانی که در آن آزمون شرکت نموده اند می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش کلید سؤالات هریک از رشته‌های امتحانی را از طریق لینک‌های ارائه شده گرفتن کنند.

همچنین داوطلبان می­‌توانند هرگونه مطلبی در باره سوالات و همچنین کلید آزمون را … مطلب کامل%name نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌شود

زمان ثبت نام و همچنین نمایش آزمون های MSRT اردیبهشت و همچنین خرداد ماه سال شمسی بعدی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری اعلام شد.

به به گفته پی اچ دی تست، با توجه به برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی اعلام شده بهار ۹۴ ، دو آزمون زبان وزارت علوم  در تاریخ های ۴ اردیبهشت و همچنین ۸ خرداد برگزار خواهد شد.ثبت نام آن آزمون ها نیز در روزهای نهم … مطلب کامل%name نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌شود

کلید نهایی سئوالات آزمون های جامع علوم پایه علم پزشکی جدید، دندانپزشکی، داروسازی و همچنین پیش کارورزی اسفند ماه جاری نشر یافته شده شد.

به به گفته ایسنا منطقه علوم علم پزشکی جدید تهران، کلید نهایی سئوالات آزمون های جامع علوم پایه علم پزشکی جدید، دندانپزشکی، داروسازی و همچنین آزمون جامع پیش کارورزی اسفند ماه جاری نشر یافته شده شد، داوطلبان می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید معاونت آموزشی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تهران به آدرس اینترنتی http://education.tums.ac.ir پاسخ نامه را دیدن کنند. مطلب کامل%name نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌شود

دست یار آموزشی دانشکده علوم تغذیه و همچنین رژیم شناسی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تهران، با گفتن آنکه رشته تغذیه بیمارستانی (NUTRITIONAL MEDICINE) در مقطع کارشناسی ارشد با پذیرش دانشجویان خارجی در حال تثبیت می باشد، تاکید کرد: آن رشته یکی از رشته های شامل متقاضی توسط دانشجویان خارجی در آن دانشکده می باشد که مراحل تثبیت آن هم در حال انجام می باشد.

دکتر محمد جواد حسین زاده در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ایسنا منطقه علوم … مطلب کامل%name نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌شود

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد گفت: پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.net از زمان مصاحبه و همچنین مکان مصاحبه خود مطلع شوند.

به به گفته پی اچ دی نیوز، علوی فاضل در خصوص رشته های اعلام شده جهت مصاحبه خاطرنشان کرد: در حال حاضر زمان مصاحبه ۷ رشته شامل: مهندسی مکانیک-طراحی جامدات، علوم باغبانی- گیاهان دارویی ادویه ای و همچنین نوشابه ای، علوم باغبانی- میوه … مطلب کامل%name نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌شود

سئوالات آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار می گیرد و همچنین کلید ابتدایی و اولیه آزمون در ۲۵ اسفندماه نشر یافته شده می می شود.


به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ می توانند سئوالات هر یک از کد رشته­ های امتحانی آزمون را از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه بر روی … مطلب کامل%name نتایج اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌شود

ریاست موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی کشور گفت: بیش از ۶۶ هزار دانشجو در مراکز آن دانشگاه مشغول به تحصیل خواهند بود.

عبدالرضا مجدالدین در گفت‎وگو با روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، افزود: ۶۶ هزار و همچنین ۳۰۰ دانشجو در مراکز دانشگاه‎های جامع علمی اصولی و کاربردی جهاد دانشگاهی مشغول به تحصیل خواهند بود.

او همچنین با اشاره به تحصیل دانشجویان خارجی در مراکز دانشگاه‎‏های علمی اصولی و کاربردی جهاد دانشگاهی، گفتن کرد: کمتر از ۱۰۰ دانشجوی خارجی از … مطلب کامل

نوشتن دیدگاه

تو میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات بهره بری و استفاده نمایید جهت اینکار از وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید آواتارکمک بگیرید .

http://phdpress.ir/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-94%D8%8C%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B9%D9%84/
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : نتایج ابتدایی و اولیه آزمون دکتری ۹۴،چهارشنبه اعلام می‌می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

image_13980215928352.gif

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت سلامت نیوز: تعریف درد جهت همه یکسان …

سوپروب close
خرید بک لینک