خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ دانشگاه ها اعلام شد

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ دانشگاه ها اعلام شد

نتایج ابتدایی و اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۴ دانشگاه ها اعلام شد

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال شمسی ۹۴ دانشگاه ها به صورت کارنامه تنظیم شده اعلام و همچنین برروی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش در دسترس قرار گرفت.

 

دیدن نتایج ابتدایی و اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۴ دانشگاه ها – کلیک کنید

 

از تعداد ۶۵۵ هزار و همچنین ۶۷۹ داوطلب حاضر در آزمون تعداد ۴۲۹ هزار و همچنین ۶۸۸ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند به عبارت دیگر ۶۵٫۵۳ قسمت و بخش حاضرین مجاز شدند. از تعداد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته تعداد ۲۱۳ هزار و همچنین ۹۸۲ فرد یا شخص زن و همچنین ۲۱۵ هزار و همچنین ۷۰۶ فرد یا شخص مرد خواهند بود. ۴۹٫۸۰ قسمت و بخش مجازین زن و همچنین ۵۰٫۲۰ قسمت و بخش مجازین مرد خواهند بود.

از تعداد ۴۲۹ هزار و همچنین ۶۸۸ داوطلب مجاز به انتخاب رشته ۱۴۲ هزار و همچنین ۶۷۶ داوطلب جهت دوره های هر روز خدا و همچنین سایر دوره ها تعداد ۲۸۷ هزار و همچنین ۱۲ داوطلب منحصرا به انتخاب رشته های تحصیلی سایر دوره ها (به جز دوره هر روز خدا) مجاز خواهند بود.

تعداد ۳۰ هزار و همچنین ۸۴۶ داوطلب در دو کد رشته مجاز به انتخاب رشته شدند. از آن تعداد ۱۴ هزار و همچنین ۱۶۱ داوطلب زن و همچنین ۱۶ هزار و همچنین ۶۸۵ داوطلب مرد خواهند بود.

دفترچه انتخاب رشته از ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش قرار داده خواهد شد.

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می شوند ضرورت دارد بر اساس برنامه جذاب و جالب و خوب از روز چهارشنبه بعد از گرفتن دفترچه انتخاب رشته های تحصیلی و همچنین اطلاعیه های نهاد سنجش نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل از کدرشته های امتحانی مجاز اقدام کنند.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند از روز دوشنبه ۲۸ تا پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش رفت و آمد و مراجعه کنند و همچنین فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را تکمیل کنند. بعد از اثبات و یا تایید کد رشته های انتخابی کد ۱۵ رقمی در به داوطلب داده می می شود و همچنین در غیر اینصورت انتخاب رشته تکمیل نخواهد بود.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی قبول شدگان نهایی در دهه اول شهریورماه اعلام می می شود و همچنین ظرفیت پذیرش جمعا ۱۲۳ هزار و همچنین ۴۵۲ فرد یا شخص خواهد بود.

 

http://pnuna.com/1394/02/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D9%84-94.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : نتایج ابتدایی و اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال شمسی ۹۴ دانشگاه ها اعلام شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک