خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / نتایج اولیه دوره دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج اولیه دوره دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج ابتدایی و اولیه دوره دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج ابتدایی و اولیه دوره دکتری تخصصی (PHD) ساعت ۱۴:۰۰ امروزمورخ ۶خرداد ۹۴ اعلام شد. 1680207 نتایج اولیه دوره دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد اعلام شد

به به گفته خبرگزاری مهر، دکتر مجتبی علوی فاضل با اعلام آن خبر گفت: نتایج ابتدایی و اولیه دوره های بدون آزمون و همچنین با آزمون دکتری تخصصی (PHD) امروز مورخ ۶خرداد۹۴ از ساعت ۱۴:۰۰ اعلام شده می باشد.

او همچنین افزود: داوطلبان می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.com از اوضاع خود مطلع شوند.

دست یار سنجش و همچنین پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آن هم دسته از داوطلبان آزمون دکتری تخصصی ۹۴ که شماره داوطلبی خود را در اختیار ندارند، می توانند از طریق تلفن گویا به شماره ۴۷۴۳ و همچنین انتخاب کلید شماره پنج اطلاعات را گرفتن و همچنین سپس با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید www.azmoon.com نسبت به دیدن پس نتیجه آن می شود که خود اقدام کنند.

او همچنین افزود: همچنین جهت رشته های بدون آزمون دوره دکتری تخصصی داوطلبان می توانند با انتخاب کلید شماره ۵ نسبت به گرفتن شماره پرونده خود اقدام کنند.

علوی فاضل تأکید کرد: با توجه به آنکه اعلام نتایج نهائی از طریق شماره داوطلبی و همچنین یا شماره پرونده صورت می گیرد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد داوطلبان در حفظ و همچنین نگهداری شماره داوطلبی خود دقت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داشته باشند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AF%D9%83%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-phd-10071
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : نتایج ابتدایی و اولیه دوره دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه آزاد اعلام شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک