سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / نتایج اولیه کنکوری دکترا چهارشنبه منتشر می شود

نتایج اولیه کنکوری دکترا چهارشنبه منتشر می شود

نتایج ابتدایی و اولیه کنکوری دکترا چهارشنبه نشر یافته شده می می شود

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور گفت: نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی دوره دکترای نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ ، از بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین برروی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. bdb36dc0f31d2bf7053dc417c27f4399 نتایج اولیه کنکوری دکترا چهارشنبه منتشر می شود

دکتر حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر گفت: براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی دوره دکتری (phd)نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ کلیه شرکت کنندگان بر روی کارنامه نتظیم شده می باشد .

او همچنین ادامه داد: آن کارنامه از بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین برروی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/قرار می گیرد .

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور افزود: کلیه داوطلبان می توانند بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین ۹۴ می توانند به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش رفت و آمد و مراجعه و همچنین با وارد کردن شمار ه داوطلبیو سایر مشخصات فردی(نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه،سال شمسی تولد، کد ملی )نسبت به دیدن کارنامه ابتدایی و اولیه اقدام و همچنین پرینت آن هم را تهیه کنند.

او همچنین ادامه داد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شوند ،براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده از روز دوشنبه ۳۱ فروردین ۹۴ لغایت پنج شنبه سوم اردیبهشت ۹۴ ، به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش رفت و آمد و مراجعه کرده و همچنین بعد از گرفتن دفترچه راهنمای انتخاب رشته، از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش ، به انتخاب کد رشته محل های مورد علاقه اقدام کنند.

او همچنین افزود: سپس کد رشته محل های انتخابی خود را به ترتیب اولویت علاقه وارد فرم انتخاب رشته اینترنتی کنند.

 

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D9%88%D8%AF-9450
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : نتایج ابتدایی و اولیه کنکوری دکترا چهارشنبه نشر یافته شده می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک