خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / نتایج اولیه کنکوری دکترا چهارشنبه منتشر می شود

نتایج اولیه کنکوری دکترا چهارشنبه منتشر می شود

نتایج ابتدایی و اولیه کنکوری دکترا چهارشنبه نشر یافته شده می می شود

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور گفت: نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی دوره دکترای نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ ، از بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین برروی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. bdb36dc0f31d2bf7053dc417c27f4399 نتایج اولیه کنکوری دکترا چهارشنبه منتشر می شود

دکتر حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر گفت: براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی دوره دکتری (phd)نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ کلیه شرکت کنندگان بر روی کارنامه نتظیم شده می باشد .

او همچنین ادامه داد: آن کارنامه از بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین برروی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/قرار می گیرد .

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور افزود: کلیه داوطلبان می توانند بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین ۹۴ می توانند به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش رفت و آمد و مراجعه و همچنین با وارد کردن شمار ه داوطلبیو سایر مشخصات فردی(نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه،سال شمسی تولد، کد ملی )نسبت به دیدن کارنامه ابتدایی و اولیه اقدام و همچنین پرینت آن هم را تهیه کنند.

او همچنین ادامه داد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شوند ،براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده از روز دوشنبه ۳۱ فروردین ۹۴ لغایت پنج شنبه سوم اردیبهشت ۹۴ ، به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش رفت و آمد و مراجعه کرده و همچنین بعد از گرفتن دفترچه راهنمای انتخاب رشته، از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید سنجش ، به انتخاب کد رشته محل های مورد علاقه اقدام کنند.

او همچنین افزود: سپس کد رشته محل های انتخابی خود را به ترتیب اولویت علاقه وارد فرم انتخاب رشته اینترنتی کنند.

 

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D9%88%D8%AF-9450
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : نتایج ابتدایی و اولیه کنکوری دکترا چهارشنبه نشر یافته شده می می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک