خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / نتایج دکتری امروز اعلام می‌شود/ ۵۶هزار نفر مجاز شدند

نتایج دکتری امروز اعلام می‌شود/ ۵۶هزار نفر مجاز شدند

نتایج دکتری امروز اعلام می‌می شود/ ۵۶هزار فرد یا شخص مجاز شدند

به به گفته phdpress :

مشاورعالی نهاد سنجش آموزش کشور با اشاره به آن مطلب که ۵۶ هزار و همچنین ۷۴۰ فرد یا شخص در آزمون دکتری ۹۴ مجاز به انتخاب رشته شدند، گفت: کارنامه داوطلبان دکتری ۹۴ بعد از ظهر امروز نشر یافته شده می می شود.

حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر گفت: در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ تعداد ۲۰۱ هزار و همچنین ۶۶۰ داوطلب ثبت نام کردند که از آن میان ۸۷ هزار و همچنین ۵۱۲ فرد یا شخص زن و همچنین ۱۱۴ هزار و همچنین ۱۴۸ فرد یا شخص مرد بودند، به عبارت دیگر ۴۳.۴۰ قسمت و بخش داوطلبان زن و همچنین ۵۶.۶۰ قسمت و بخش آنها مرد بودند.

او همچنین افزود: براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده آزمون نیمه متمرکز دکتری سال شمسی ۹۴ در صبح روز ۱۵ اسفند سال شمسی ۹۳ جهت پذیرش دانشجو در ۲۰۵ کدرشته امتحانی و همچنین ۷ تیم آموزشی در ۵۳ شهرستان و همچنین ۱۰۲ حوزه امتحانی برگزار شد.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور افزود: از تعداد ۲۰۱ هزار و همچنین ۶۶۰ داوطلب ثبت نام کننده در آن آزمون تعداد ۱۶۴ هزار و همچنین ۵۸۷ داوطلب در جلسه آزمون حاضر شدند که از آن میان ۳۷ هزار و همچنین ۷۰۳ داوطلب غایب بودند. به عبارت دیگر ۸۱.۰۲ قسمت و بخش داوطلبان ثبت نام کننده در جلسه آزمون حاضر و همچنین ۱۸.۳۸ قسمت و بخش آنها غایب بودند.

توکلی ادامه داد: از ۱۶۴ هزار و همچنین ۵۸۷ داوطلب حاضر در جلسه آزمون دکتری ۷۲ هزار و همچنین ۳۵۸ فرد یا شخص زن و همچنین ۹۲ هزار و۲۲۹ فرد یا شخص مرد بودند.

او همچنین یادآورشد: نتایج ابتدایی و اولیه آن آزمون به صورت کارنامه تنظیم و همچنین امروز بعد ازظهر بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور تصریح کرد: از تعداد ۱۶۴ هزار و همچنین ۵۸۷ داوطل حاضر در جلسه آزمون برابر با ضوابط تعداد ۵۶ هزار و همچنین ۷۴۰ فرد یا شخص مجاز به انتخاب رشته شدند که از آن میان تعداد ۲۳ هزار و همچنین ۵۷۸ فرد یا شخص زن و همچنین ۳۳ هزار و همچنین ۱۶۲ فرد یا شخص مرد خواهند بود.

توکلی ادامه داد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شدند ضرورت دارد از روز دوشنبه ۳۱ فروردین تا روز پنج شنبه ۳ اردیبهشت ماه با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور ضمن گرفتن دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی از وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش وآموزش کشور و همچنین مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مذکور و همچنین اطلاعیه‌های نشر یافته شده شده نهاد سنجش با رعایت کلیه ضوابط نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد رشته محل از میان کدرشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته امتحانی مربوطه انتخاب و همچنین براساس اولویت علاقه نسبت به درج آنها در فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.

او همچنین یادآور شد: بعد از انتخاب رشته توسط اشخاص مجاز به انتخاب رشته گزینش علمی مرحله اول داوطلبان به منظور معرفی ابتدایی و اولیه آنها به صورت چند برابر ظرفیت با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هر یک از کد رشته محل‌های تحصیلی به دانشگاه‌ها و همچنین موسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو براساس نمره کل حاصل از ۸۰ قسمت و بخش نمره آزمون و همچنین ۲۰ قسمت و بخش معدل‌های ترازشده دوره کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد و همچنین دیگر ضوابط انجام می‌گیرد.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد:فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته محل‌های تحصیلی جهت شرکت در مصاحبه تخصصی بررسی کردن سوابق علمی، آموزشی و همچنین پژوهشی مطابق مصوبه وزارت علوم و همچنین حداکثر در ۵ کد رشته محل نیمه اردیبهشت ماه سال شمسی ۹۴ بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور نشر یافته شده و همچنین به دانشگاه‌ها و همچنین موسسات آموزش عالی ارسال می‌می شود

تو میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات بهره بری و استفاده نمایید جهت اینکار از وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید آواتارکمک بگیرید .

http://phdpress.ir/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF-%DB%B5%DB%B6%D9%87%D8%B2%D8%A7/
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : نتایج دکتری امروز اعلام می‌می شود/ ۵۶هزار فرد یا شخص مجاز شدند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

dd3.jpg

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد

آغاز توزیع کارت آزمون دستیاری دندانپزشکی از ۲۰ خرداد به به گفته روزنامه نویس و …

سوپروب close
خرید بک لینک