خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / نتایج کنکور دکترا چهارشنبه منتشر می‌شود/ اعلام زمان انتخاب رشته

نتایج کنکور دکترا چهارشنبه منتشر می‌شود/ اعلام زمان انتخاب رشته

نتایج کنکور دکترا چهارشنبه نشر یافته شده می‌می شود/ اعلام زمان انتخاب رشته

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور گفت: نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی دوره دکترای نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ ، از بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین برروی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. bdb36dc0f31d2bf7053dc417c27f4399 نتایج کنکور دکترا چهارشنبه منتشر می‌شود/ اعلام زمان انتخاب رشته

دکتر حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر گفت: براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی دوره دکتری (phd)نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ کلیه شرکت کنندگان بر روی کارنامه تنظیم شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: آن کارنامه از بعدازظهر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین برروی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/قرار می گیرد.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور افزود: کلیه داوطلبان می توانند بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین ۹۴ به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش رفت و آمد و مراجعه و همچنین با وارد کردن شماره داوطلبی و همچنین سایر مشخصات فردی (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه،سال شمسی تولد، کد ملی) نسبت به دیدن کارنامه ابتدایی و اولیه اقدام و همچنین پرینت آن هم را تهیه کنند.

او همچنین ادامه داد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده باشند، براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده از روز دوشنبه ۳۱ فروردین ۹۴ لغایت پنجشنبه سوم اردیبهشت ۹۴ می توانند به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش رفت و آمد و مراجعه کرده و همچنین بعد از گرفتن دفترچه راهنمای انتخاب رشته، از طریق آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید به انتخاب کد رشته محل های مورد علاقه اقدام کنند.

توکلی افزود: سپس می توانند کد رشته محل های انتخابی خود را به ترتیب اولویت علاقه وارد فرم انتخاب رشته اینترنتی کنند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-9452
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : نتایج کنکور دکترا چهارشنبه نشر یافته شده می‌می شود/ اعلام زمان انتخاب رشته

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک