خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / نتایج کنکور دکترا چهارشنبه منتشر می‌شود/ اعلام زمان انتخاب رشته

نتایج کنکور دکترا چهارشنبه منتشر می‌شود/ اعلام زمان انتخاب رشته

نتایج کنکور دکترا چهارشنبه نشر یافته شده می‌می شود/ اعلام زمان انتخاب رشته

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور گفت: نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی دوره دکترای نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ ، از بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین برروی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. bdb36dc0f31d2bf7053dc417c27f4399 نتایج کنکور دکترا چهارشنبه منتشر می‌شود/ اعلام زمان انتخاب رشته

دکتر حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر گفت: براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده نتایج ابتدایی و اولیه آزمون ورودی دوره دکتری (phd)نیمه متمرکز سال شمسی ۹۴ کلیه شرکت کنندگان بر روی کارنامه تنظیم شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: آن کارنامه از بعدازظهر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین برروی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/قرار می گیرد.

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور افزود: کلیه داوطلبان می توانند بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۶ فروردین ۹۴ به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش رفت و آمد و مراجعه و همچنین با وارد کردن شماره داوطلبی و همچنین سایر مشخصات فردی (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه،سال شمسی تولد، کد ملی) نسبت به دیدن کارنامه ابتدایی و اولیه اقدام و همچنین پرینت آن هم را تهیه کنند.

او همچنین ادامه داد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده باشند، براساس برنامه جذاب و جالب و خوب زمانی پیش بینی شده از روز دوشنبه ۳۱ فروردین ۹۴ لغایت پنجشنبه سوم اردیبهشت ۹۴ می توانند به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش رفت و آمد و مراجعه کرده و همچنین بعد از گرفتن دفترچه راهنمای انتخاب رشته، از طریق آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید به انتخاب کد رشته محل های مورد علاقه اقدام کنند.

توکلی افزود: سپس می توانند کد رشته محل های انتخابی خود را به ترتیب اولویت علاقه وارد فرم انتخاب رشته اینترنتی کنند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-9452
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : نتایج کنکور دکترا چهارشنبه نشر یافته شده می‌می شود/ اعلام زمان انتخاب رشته

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک