خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / نتیجه اعتراضات به امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور

نتیجه اعتراضات به امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور

پس نتیجه آن می شود که اعتراضات به امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : به گفته پاسخ و همچنین پس نتیجه آن می شود که اعتراضات امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ توسط نهاد مرکزی نشر یافته شده شد.

مرکز آزمون دانشگاه پیام نور لیست ابتدایی و اولیه از پس نتیجه آن می شود که اعتراض به امتحانات پیام نور در نیمسال دوم ۹۴-۹۳ نشر یافته شده کرد که براساس آن هم اعتراض دانشجویان مورد قبول واقع شد و همچنین کلید سوالات اصلاح شده می باشد.

در آن لیست در حال حاضر نام ۴ عنوان درسی در مقطع کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد اعلام شده می باشد که اعتراض به بعضی سوالات آنها وارد بوده و همچنین برروی کلید آنها اصلاحیه اعمال شده می باشد.

 

آن لیست به تدریج بروزرسانی خواهد شد و همچنین دروس دیگر نیز به آن هم اضافه می می شود

 

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد در روزهای بعدی نیز دانشگاه پیام نور پس نتیجه آن می شود که دیگر اعتراض ها را اعلام خواهد که در همین وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین همین خبر می توانید از لیست رسیدگی به اعتراضات دروس دیگر با خبر شوید.

در صورتی که دانشجویان به سوالی یا کلید سوالات اعتراض دارند که جز لیست نمی باشد می توانند در سیستم گلستان اعتراض خود را ثبت کنند و همچنین یا از طریق شماره فکس های : ۲۲۴۴۱۷۹۱-۲۲۴۸۵۲۲۴-۰۲۱ اعتراضات خود را در مورد سوالات پایان ترم با ذکر مقطع تحصیلی – نام رشته – نام درس – کد درس – شماره سوال – منبع – شماره صفحه و همچنین نوع اشکال را فکس و همچنین ارسال کنند تا مرکز آزمون به اعتراضات رسیدگی کنند..

به گفته پاسخ و همچنین پس نتیجه آن می شود که اعتراضات امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ دانشگاه پیام نور که وارد بوده می باشد و همچنین بر روی کلید سوالات اصلاحیه اعمال شده می باشد را می توانید از لینک زیر دانلود کنید:

 

لیست اول (۱۹ خرداد ۹۴) – لیست پاسخ و همچنین پس نتیجه آن می شود که اعتراضات امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ – کلیک کنید

 

 

آن به گفته آن هم اعتراضاتی هست که دانشجویان عزیز در وبسایت و مرکز خبرهای جدید سرویس ها و خدمات آموزشی گلستان دانشگاه پیام نور و همچنین یا از طریق ارسال فکس جهت سوالات دروس که خارج از منبع بوده و همچنین یا به اشتباه طراحی شده و همچنین … ثبت کرده اند و همچنین نهاد مرکزی بعد از بررسی کردن آنها پاسخ و همچنین پس نتیجه آن می شود که اعتراضات امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ مربوطه را نشر یافته شده کرده می باشد و همچنین اصلاحیه بر روی آنها اعمال شده می باشد.


در همین ارتباط و رابطه بخوانید:

راهنمای عکسی اعلام اشکال و همچنین اعتراض به سوالات امتحانات پایان ترم پیام نور

راهنمای اعتراض به نمرات تشریحی امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور

راهنمای نحوه دیدن نمرات میان ترم و همچنین پایان ترم دانشجویان پیام نور در سیستم گلستان

 

http://pnuna.com/1394/03/%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D9%88%D9%85-94-93.html
برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : پس نتیجه آن می شود که اعتراضات به امتحانات نیمسال دوم ۹۴-۹۳ پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک