سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / نتیجه کنکور دکتری ۹۴ چهارشنبه اعلام می‌شود

نتیجه کنکور دکتری ۹۴ چهارشنبه اعلام می‌شود

پس نتیجه آن می شود که کنکور دکتری ۹۴ چهارشنبه اعلام می‌می شود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

مشاور عالی نهاد سنجش آموزش کشور از زمان اعلام پس نتیجه آن می شود که آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال شمسی ۹۴ خبر داد. 1783252 نتیجه کنکور دکتری ۹۴ چهارشنبه اعلام می‌شود

دکتر حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر افزود: فهرست اسامی پذیرفته شدگان مهایی آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال شمسی ۹۴ در روز چهارشنبه ۲۸ مردادماه بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد.

او همچنین افزود: کلیه پذیرفته شدگان مذکور بر اساس مفاد اطلاعیه ای که به همراه اسامی آنها بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور قرار می گیرد بایستی و حتما ضمن رفت و آمد و مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی و همچنین کسب اطلاع از برنامه جذاب و جالب و خوب ثبت نام مرتبط، در زمان مقرر جهت ثبت نام و همچنین سایر مراحل پذیرش اقدام کنند. 

توکلی خاطرنشان کرد: ۲۰۱ هزار و همچنین ۶۶۰ داوطلب شامل ۸۷ هزار و همچنین ۵۱۲ فرد یا شخص زن و همچنین ۱۱۴ هزار و همچنین ۱۴۸ فرد یا شخص مرد در آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال شمسی ۹۴ ثبت نام کردند که در نهایت تعداد ۱۶۴ هزار و همچنین ۵۸۷ داوطلب در جلسه آزمون که در تاریخ ۱۵ اسفندماه ۹۳ در ۵۳ شهرستان و همچنین ۱۰۲ حوزه امتحانی برگزار شد، حضور یافتند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%86%D8%AA%DB%8C%D8%AC%D9%87-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-11165
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : پس نتیجه آن می شود که کنکور دکتری ۹۴ چهارشنبه اعلام می‌می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک