سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و همچنین حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور

نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و همچنین حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور

نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و همچنین حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : با توجه به تغییرات پیش آمده در خصوص نمایش امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور به استحضار تمام دانشجویان دانشگاه پیام نور می رسانیم که نحوه نمایش امتحانات پایان ترم (از نظر طراحی سوالات) به صورت زیر می باشد:


نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور

نحوه طراحی سوالات (از نظر تستی بودن – تستی و همچنین تشریحی بودن – تشریحی بودن) تنها و فقط و همچنین تنها و فقط بر اساس منابع نشر یافته شده شده برگزار خواهدشد.

در منابع در قسمت «نوع آزمون» تستی و همچنین یا تشریحی بودن امتحان اعلام شده می باشد.

سوالات امتحانات پیام نور ممکن می باشد آن ترم تستی و همچنین ترم دیگر تشریحی ! و همچنین یا ترکیبی از سوالات تستی و همچنین تشریحی باشد! چند ترمی می باشد که تستی و همچنین تشریحی بودن امتحانات پایان ترم پیام نور در لیست منابع هر رشته جهت هر درس اعلام می می شود.

در لیست منابع دانشجویان کارشناسی و همچنین کارشناسی ارشد پیام نور ستونی وجود دارد با عنوان «نوع آزمون» در آن ستون روبروی هر درسی نحوه طراحی سوالات پایان ترم آن هم درس مشخص شده می باشد.

ملاک تستی تشریحی سوالات امتحانات پایان ترم پیام نور آخرین لیست منابع اعلام شده جهت آن هم ترم می باشد.

آموزش عکسی نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور


نحوه اطلاع از حذفیات دروس جهت امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور

همچنین جهت اطلاع از حذفیات دروس هر رشته جهت امتحانات پایان ترم بایستی و حتما باز هم رفت و آمد و مراجعه کنید به لیست منابع درسی رشته خود.

در منابع درسی ، روری هر درسی در ستون آخر سمت چپ ، بخشی وجود دارد با عنوان “شرح پیوست” در آن قسمت در صورتی که درسی ، حذفیات و همچنین یا توضیحاتی داشته باشد ، نوشته می می شود و همچنین ملاک حذف و همچنین یا فصول مطالعه درس جهت امتحانات پایان ترم ، همین قسمت “شرح پیوست” در لیست منابع درسی می باشد.

مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد در صورتی که در قسمت و بخش شرح پیوست درس مربوطه چیزی نوشته نشده باشد یعنی کل کتاب بایستی و حتما مطالعه می شود.

آموزش عکسی نحوه اطلاع از حذفیات دروس جهت امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور


دقت داشته باشید که منابع را حتما” به روز شده مجددا” از لینک زیر گرفتن فرمایید و همچنین به نحوه طراحی سوالات دروس مورد نظر خود دقت فرمایید:

لیست منابع درسی و همچنین جدول ارائه دروس دانشگاه پیام نور

نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور


برترین خبرهای دانشگاه پیام نور : نحوه اطلاع از تستی یا تشریحی بودن و همچنین حذفیات دروس در امتحانات پایان ترم پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تعطیلی ۶ دانشگاه پیام نور به دلیل سیل تا پایان هفته

تعطیلی ۶ دانشگاه پیام نور به دلیل سیل تا پایان هفته به به گفته پایگاه …

سوپروب close
خرید بک لینک