سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / نحوه حمایت از نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد

نحوه حمایت از نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد

نحوه حمایت از نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد

با ابلاغ بخشنامه‌ای از سوی طه هاشمی صورت گرفت؛

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : فارس – به تازگی قسمت و بخش‌نامه‌ای توسط طه هاشمی دست یار دانشجویی و همچنین فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای حمایت از نشریات دانشجویی به تمام واحد‌های دانشگاه ابلاغ شده می باشد.

آن بخشنامه براساس سیاست‌های جدید معاونت فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و همچنین طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تنظیم شده و همچنین دراختیار واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته می باشد.

در آن آیین‌نامه تمام نشریات دانشجویی با رویکردهای فرهنگی، فرهنگی و اجتماعی، سیاسی، هنری، ادبی، عقیدتی، طنز، اسپورت و ورزشی، انقلاب اسلامی و همچنین دفاع مقدس که شامل هویت حقیقی و همچنین یا وابسته به نهادهای ترویجی و همچنین تبلیغی دانشجویی خواهند بود، مورد حمایت قرار می‌گیرند.

نشریات فرهنگی و همچنین هنری دراین دستور‌العمل نسبت به جراید دیگر اولویت دارند، ولی باید توجه داشت نشریات دانشجویی با هویت مستقل و همچنین ارگانی رسمی دانشگاه، مثل روابط عمومی‌ها، دفاترفرهنگ و همچنین تیم‌های علمی دانشکده‌ها شامل آن قسمت و بخش‌نامه نمی‌شوند.

نشریات با هویت حقیقی یا وابسته به نهادهای ترویجی و همچنین تبلیغی دانشجویی مانند تشکل ها و همچنین نهادهای دانشگای که صاحب امتیاز، مدیر مسئول و همچنین هیات تحریریه آنها غالبا متشکل از دانشجویان باشند با رویکرد نشر در حوزه های فرهنگی و همچنین هنری در اولویت حمایت قرار خواهند گرفت.

گفتنی می باشد، آن نشریات می توانند بر اساس رویکرد و همچنین موضوع نشر خود، به وبسایت و مرکز خبرهای جدید معاونت فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس farhangi.iau.ir رفت و آمد و مراجعه و همچنین نسبت به ارائه درخواست حمایت اقدام نمایند.

در آن بخشنامه تاکید شده، نشریاتی که صاحب امتیاز و همچنین یا مدیر مسئل آنها کارمند دانشگاه و همچنین یا امتیاز نشر آنها متعلق به یکی از ادارات وابسته به واحدهای دانشگاهی مانند معاونت فرهنگی، روابط عمومی، دفاتر فرهنگ، کانون‌های قرآن و همچنین عترت باشند شامل آن آیین نامه نمی‌شوند.

همچنین شورای ناظر برفعالیت نشریات دانشجویی هر واحد دانشگاهی، مرجع اثبات و یا تایید درخواست و همچنین ناظر بر احراز شرایط اخذ حمایت و همچنین تسهیلات می باشد.

 

http://pnuna.com/1394/05/%D8%AD%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%AF.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : نحوه حمایت از نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک