خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / نخستین دوره مسابقه دانشجویی فکر باز در دانشگاه آزاد بجنورد

نخستین دوره مسابقه دانشجویی فکر باز در دانشگاه آزاد بجنورد

نخستین دوره مسابقه دانشجویی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن باز در دانشگاه آزاد بجنورد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

بجنورد- مدیر تیم ریاضی و همچنین فیزیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد گفت: نخستین دوره مسابقات دانشجویی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن باز و همچنین چالش جاذبه به همت تیم ریاضی و همچنین فیزیک و همچنین معاونت پژوهشی در آن دانشگاه برگزار شد. 1677434 نخستین دوره مسابقه دانشجویی فکر باز در دانشگاه آزاد بجنورد

الهام تفضلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر از نمایش نخستین دوره مسابقات دانشجویی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن باز و همچنین چالش جاذبه(نجات تخم مرغ) در دانشگاه آزاد واحد اسلامی بجنورد خبر داد و همچنین افزود: آن مسابقات به همت تیم ریاضی و همچنین فیزیک و همچنین نیز معاونت پژوهشی آن دانشگاه با شرکت دانشجویانی از رشته های متنوع و گوناگون و مختلف در قالب تیم های دو و همچنین سه نفره برگزار شد.

او همچنین اضافه کرد: در مسابقه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن باز که حدود ۵۰ فرد یا شخص از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در قالب تیم های سه نفره در آن هم حضور داشتند، شرکت کنندگان در فضای آزاد به سؤالات ریاضی و همچنین فیزیک و همچنین هوش که در سطح مسابقات ریاضی و همچنین فیزیک و همچنین المپیادهای کشوری طراحی شده بود، پاسخ دادند.

تفضلی با گفتن آن که طراحان سؤال و همچنین داوران آن مسابقه افراد هیئت علمی تیم ریاضی و همچنین فیزیک دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد بودند، ادامه داد: در پایان آن رقابت دانشجویی سه تیم برتر انتخاب و همچنین از افراد آن هم با اهدای جوایزی تجلیل شد.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد در ادامه با اشاره به نمایش مسابقه دانشجویی چالش جاذبه(نجات تخم مرغ) در آن واحد، افزود: نجات تخم مرغ، مسابقه ای جهانی در سطوح دانشگاهی می باشد که ایده ابتدایی و اولیه آن هم توسط ناسا(نهاد ملی هوانوردی و همچنین فضایی آمریکا) به منظور پیدا کردن و یافتن روش هایی جهت ساختن سازه های حامل کاوشگرهای فضایی ارائه شد و همچنین به تا حال نیز در دانشگاه های معتبر دنیا نظیر هاروارد، آکسفورد و همچنین کمبریج و همچنین دانشگاه های داخلی شامل صنعتی امیرکبیر و همچنین صنعتی شریف برگزار شده می باشد.

او همچنین با گفتن آن که هدف از آن مسابقه آشنا کردن دانشجویان با سازه های متنوع و گوناگون و مختلف جهت فرود آوردن یک وسیله نظیر کاوشکر، ماهواره و همچنین یا حتی آذوقه در یک مکان خاص می باشد، اظهار داشت: در مسابقه چالش جاذبه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد حدود ۱۰۰ فرد یا شخص از دانشجویان رشته های متنوع و گوناگون و مختلف در قالب ۳۷ تیم دو و همچنین سه نفره شرکت داشتند.

به گفته تفضلی در آن مسابقه دانشجویان اقدام به ساخت سازه هایی کرده بودند که در درون آنها تخم مرغ قرار داده می شد و همچنین با رها کردن از ارتفاع ۱۵ متری، سازه می بایست در محدوده ویژه ای فرود آمده، بعد از آن هم تخم مرغ به سلامت از درون سازه خارج شده و همچنین بدون شکستگی به مقصد مشخص کردن شده بغلتد.

او همچنین با گفتن آن که در مسابقه نجات تخم مرغ بهره بری و استفاده از موتور و همچنین مواد شیشه ای و همچنین نفتی ممنوع بود، اضافه کرد: آن مسابقه در دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد با استقبال گسترده دانشجویان و همچنین ایده های خلاقانه آنها همراه بود و همچنین در پایان بر اساس نظر هیئت داوران تیم های پروفسور حسابی، we are legends و همچنین می سی نو به عناوین اول تا سوم دست یافته و همچنین مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گفته مدیر تیم ریاضی و همچنین فیزیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد ابتکار و همچنین خلاقیت در ارائه ایده‌ای نو جهت محافظت تخم مرغ، داشتن طرح فنی و همچنین مهندسی و همچنین از پیش طراحی شده، زیبایی سازه‌ها، خلاقیت و همچنین محاسبه در طراحی سازه‌ها، دقت و همچنین نحوه خروج تخم مرغ از سازه و همچنین … شامل ملاک های داوری در آن مسابقه دانشجویی بود.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی پنج هزار و همچنین ۵۰۰ دانشجو در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی و همچنین کاردانی دارد.

در سال شمسی تحصیلی جاری دانشجویان در آن واحد آموزشی در هفت رشته دکتری تخصصی، ۱۹ رشته کارشناسی ارشد و همچنین ۶۰ رشته کارشناسی و همچنین کاردانی مشغول تحصیل خواهند بود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D9%81%DA%A9%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2-9864
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : نخستین دوره مسابقه دانشجویی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن باز در دانشگاه آزاد بجنورد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک