خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه پیام نور بالاتر از نرم جهانی

نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه پیام نور بالاتر از نرم جهانی

نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه پیام نور بالاتر از نرم جهانی

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (پیام نورنا) : دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور کشور گفت: نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه پیام نور بالاتر از نرم جهانی می باشد.

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ابوالحسنی ، معاونت آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور، در جمع کارکنان و همچنین اعضاء هیات علمی دانشگاه پیام نور لرستان در خرم‎آباد، افزود: نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه پیام نور بالاتر از نرم جهانی می باشد به‎گونه‎ای که در آن دانشگاه به ازای هر ۲۰۰ فرد یا شخص دانشجو یک استاد ولی در نرم جهانی آن مقدار و اندازه و میزان یک به ۲۵۰ می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه علی‎رغم برخورداری از آن امتیاز دانشگاه در توزیع اساتید با مشکل مواجه می باشد، اظهار کرد: در حال حاضر چهار هزار فرد یا شخص عضو هیات علمی در دانشگاه پیام نور کشور تدریس می‎کنند.

دست یار آموزشی و همچنین تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور کشور بر ضرورت کیفیت‎بخشی به محتوای کتاب‎ها در دانشگاه پیام نور تاکید و همچنین تصریح کرد: ضرورت دارد که افراد هیات علمی هم جهت ارتقاء سطح علمی خود و همچنین هم جهت برند شدن دانشگاه در آن باره وارد شدن پیدا کنند.

ابوالحسنی با گفتن آنکه زیبنده دانشگاه پیام نور نیست که افراد هیات علمی آن هم جهت ادامه تحصیل در مقطع دکترا به‎صورت پنهانی عمل کنند، اضافه کرد: بایستی و حتما باره ادامه تحصیل افراد هیات علمی در آن دانشگاه فراهم می شود.

 

http://pnuna.com/1393/11/%D9%86%D8%B3%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه پیام نور بالاتر از نرم جهانی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک