سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / نشریه دانشجویی توقیف نشده است/ برگزاری کارگاه‌های روزنامه نگاری

نشریه دانشجویی توقیف نشده است/ برگزاری کارگاه‌های روزنامه نگاری

روزنامه یا نشریه دانشجویی توقیف نشده می باشد/ نمایش کارگاه‌های روزنامه نگاری

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – دکتر محمدرضا داوودآبادی فراهانی، با اشاره به شیوه های ارتقاء کیفیت نشریات دانشجویی در دانشگاه های علوم علم پزشکی جدید گفت: نشست هایی که جهت دانشجویان برگزار می کنیم با آن هدف می باشد که فعالان نشریات دانشجویی در کنار هم جمع شوند و همچنین تبادل تجربه و همچنین دانش داشته باشند و همچنین سطح اشخاص و همچنین نشریات آسیب شناسی بشود.

او همچنین افزود: در آن نشست ها کارگاه های آموزشی جهت دانشجویان برگزار می می شود، چرا که دانشجویان بصورت آماتور وارد حوزه رسانه و همچنین خبر شده اند و همچنین هدف آن می باشد که بصورت منطقه ای دوره هایی را برگزار کنیم تا کیفیت نشریات و همچنین سطح دانشجویان در حوزه رسانه و همچنین خبر افزایش یابد.

دست یار فرهنگی و همچنین دانشجویی وزارت بهداشت در خصوص آنکه بعضی معتقدند دانشجویان دانشگاه های علوم علم پزشکی جدید مستلزم و نیاز چندانی به کلاس های تخصصی روزنامه نگاری ندارند، گفت: متخصصین رسانه، آماری را اعلام کرده اند که بیش از ۲۰ قسمت و بخش از منتقدین حوزه سینما و همچنین هنر، از تیم های علم پزشکی جدید خواهند بود. حتی در عرصه سیاسی هم اشخاص اهل قلمی داریم که از جامعه علم پزشکی جدید خواهند بود.

فراهانی گفت: من آن موضوع را قبول ندارم که اشخاص پرشکی علاقه ای به حوزه ژورنالیسم ندارند و همچنین یا نمی توانند آدم های نخبه ای در آن حوزه باشند.

او همچنین در خصوص نحوه برخورد با نشریات متخلف دانشگاه های علوم علم پزشکی جدید گفت: در صورتی که در دانشگاه های علوم علم پزشکی جدید تخلفی از سوی نشریات صورت بگیرد آن تخلف در شورای نظارت بر نشریات دانشجویی مطرح و همچنین به آن هم رسیدگی می می شود.

دست یار فرهنگی و همچنین دانشجویی وزارت بهداشت درخصوص رسیدگی به تخلفات نشریات دانشجویی گفت: رسیدگی به تخلفات نشریات در ۲ مرحله انجام می می شود، اول شورای ناظر بر نشریات در خود دانشگاه و همچنین بعد شورای نظارت بر نشریات در وزارت بهداشت به تخلف رسیدگی می کنند.

او همچنین  در پاسخ به آن سوال که چه تعداد روزنامه یا نشریه به دلیل تخلف توقیف شده اند؟ یادآور شد: اراده و تصمیم راسخ نهایی جهت بسته شدن روزنامه یا نشریه در شورای نظارت بر نشریات در وزارت بهداشت اتخاذ می می شود و همچنین تا به امروز اعتراضی به شورای دوم ارسال نشده می باشد.

http://pnuna.com/1394/05/%D9%86%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D9%82%DB%8C%D9%81-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA.html
بهترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : روزنامه یا نشریه دانشجویی توقیف نشده می باشد/ نمایش کارگاه‌های روزنامه نگاری

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تعطیلی ۶ دانشگاه پیام نور به دلیل سیل تا پایان هفته

تعطیلی ۶ دانشگاه پیام نور به دلیل سیل تا پایان هفته به به گفته پایگاه …

سوپروب close
خرید بک لینک