خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / نظارت بر برگزاری جشن های فارغ التحصیلی در دانشگاه ها بیشتر شود

نظارت بر برگزاری جشن های فارغ التحصیلی در دانشگاه ها بیشتر شود

نظارت بر نمایش جشن های فارغ التحصیلی در دانشگاه ها اکثرا و بیشتر می شود

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : ایرنا – قاسم احمدی اظهار داشت: در جلسه مشترکی که اخیرا کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات با وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری و همچنین رییس دانشگاه آزاد اسلامی داشتیم، اوضاع فرهنگی دانشگاه های کشور مورد بررسی کردن قرار گرفت.

او همچنین ادامه داد: در آن جلسه دغدغه هایی راجع به مباحث فرهنگی دانشگاه ها از سوی نمایندگان مجلس مطرح شد که بایستی و حتما همه نسبت به آن هم حساس باشند چرا که موضوعات فرهنگی دانشگاه ها از اهمیت خاص برخوردارند و همچنین دانشگاه ها مبدا همه تحولات می باشد.

عضو کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس به یکی از موضوعات فرهنگی بررسی کردن شده در آن جلسه اشاره کرد و همچنین افزود: جشن های فارغ التحصیلی که در دانشگاه ها برگزار می می شود شامل مباحث فرهنگی بود که مورد بحث و همچنین بررسی کردن قرار گرفت که حتما بایستی و حتما اینگونه جشن های دانشگاهی از سبک مناسب تری برخوردار باشد.

احمدی توضیح داد: همچنین نکاتی مبنی بر مراقبت و همچنین نظارت بر چاپ و همچنین نشر مطبوعاتی که در غالب روزنامه ها و همچنین یا مجلات تخصصی در دانشگاه ها نشر یافته شده می می شود، ارایه شد.

بر اساس نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی، او همچنین یادآور شد: در همه حکومت ها در حوزه فرهنگی و همچنین وزارت علوم و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی مشکلاتی وجود دارد و همچنین همه بایستی و حتما جهت رفع آن معظلات و مسائل و مشکلات تلاش کنند.

احمدی اظهار امیدواری کرد نکاتی که در آن جلسه ارایه شده مفید واقع می شود و همچنین بتواند به رفع مسایل و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی در دانشگاه ها کمک کند.

http://pnuna.com/1394/05/%D9%86%D8%B8%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D8%B4%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%BA-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C.html
برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : نظارت بر نمایش جشن های فارغ التحصیلی در دانشگاه ها اکثرا و بیشتر می شود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک