خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / نظر عضو شورای آموزشی دانشگاه پیام نور درباره حذف نمرات ردی از معدل

نظر عضو شورای آموزشی دانشگاه پیام نور درباره حذف نمرات ردی از معدل

نظر عضو شورای آموزشی دانشگاه پیام نور در مورد حذف نمرات ردی از معدل

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : دکتر غلامرضا بخشی خانیکی ، عضو شورای آموزشی دانشگاه پیام نور در گفتگوی اختصاصی با پیام نورنا در مورد حذف نمرات ردی از معدل کل دانشجویان کارشناسی گفت : بنده موافق حذف نمرات مردودی از معدل کل دانشجویان دانشگاه پیام نور می باشم.

دکتر غلامرضا بخشی خانیکی در پاسخ به آن سوال که چرا تا الان بعضی از بخشنامه ها و همچنین آیین نامه های وزارت علوم در دانشگاه پیام نور اجرایی نشده می باشد گفت : مشکل اجرایی نشدن بخشنامه ها و همچنین آیین نامه های وزارتی از سال شمسی ها قبل در دانشگاه پیام نور وجود داشته و همچنین با آنکه بنده و همچنین بعضی از افراد شورای آموزشی دانشگاه بارها در شورای آموزشی و همچنین به مدیران دانشگاه پیام نور اعلام کرده ایم که نباید در اسکلت و همچنین اصل بخشنامه ها و همچنین آیین نامه ها دگرگونی و تغییری ساخته یا ایجاد می شود و همچنین تمام آیین نامه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری الاجرا هست ، ولی با آن حال بعضی از بندها و همچنین قوانین ممکن می باشد بر اساس اراده و تصمیم راسخ شورای آموزشی تغییراتی جزئی داشته باشد.

آن عضو از شورای آموزشی دانشگاه همچنین افزود که جلسات شورای آموزشی دانشگاه معمولا حداکثر هر ۲ هفته یکبار تشکیل می می شود و همچنین مطمئنا در جلسات بعدی آن موضوع بررسی کردن و همچنین اراده و تصمیم راسخ گیری خواهد شد.

دکتر غلامرضا بخشی خانیکی همچنین با گفتن آنکه موافق حذف نمرات مردودی از معدل کل دانشجویان پیام نور می باشد عنوان کرد که : حتما بنده موافقت خودم را در جلسه شورای آموزشی دانشگاه اعلام میکنم و همچنین امیدوارم در اصل و همچنین اسکلت آیین نامه تغییراتی صورت نگیرد و همچنین حذف نمرات ردی از معدل کل جهت تمام دانشجویان پیام نور اجرا می شود.

دکتر غلامرضا بخشی خانیکی یکی از افراد شورای آموزشی دانشگاه پیام نور و همچنین عضو هیات علمی و همچنین ریاست قسمت و بخش کشاورزی دانشگاه پیام نور می باشد که پیش از آن سمت معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور را نیز بر عهده داشته می باشد.


در همین باره بخوانید :

 آیین نامه جدید آموزشی کاردانی،کارشناسی دانشگاه ها / حذف نمرات مردودی از معدل کل

 

http://pnuna.com/1394/01/%D9%86%D8%B8%D8%B1-%D8%B9%D8%B6%D9%88-%D8%B4%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D9%86%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D8%AF%DB%8C.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای دانشگاه پیام نور : نظر عضو شورای آموزشی دانشگاه پیام نور در مورد حذف نمرات ردی از معدل

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک