سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / نقش مهم نورون‌های قشر حرکتی در اختلالات عصبی

نقش مهم نورون‌های قشر حرکتی در اختلالات عصبی

نقش مهم نورون‌های قشر حرکتی در اختلالات عصبی

57864305 نقش مهم نورون‌های قشر حرکتی در اختلالات عصبی

پژوهشگران آمریکایی در بررسی کردن جدیدی توانستند بینش جدیدی در مورد نورون‌های قشر حرکتی و همچنین نقش آنها در اختلالات عصبی ارائه دهند.

به به گفته ایسنا و همچنین به نقل از ساینس‌دیلی، پژوهش جدیدی که در “دانشگاه آرکانزاس” (U of A) آمریکا انجام شده، قسمت و بخش جالبی از کار نورون‌های قشر حرکتی مغز را نشان می‌دهد که می‌تواند بینش وسیعی در مورد اختلالات عصبی ارائه کند.

شاید آن پژوهش که نشان می‌دهد نورون‌های قشر حرکتی مغز، تقسیم کار غیرمنتظره‌ای با یکدیگر دارند، بتواند به دانشمندان در درک نحوه کنترل بدن توسط مغز کمک کند و همچنین بینش جدیدی در مورد اختلالات خاص عصبی ارائه دهد.

پژوهشگران، نورون‌های قشر حرکتی موش‌ها را بررسی کردن کردند و همچنین آنها را در دو دسته قرار دادند؛ “نورون‌های متمرکز خارجی” که با قسمت‌های متغایر و متفاوت بدن در ارتباط خواهند بود و همچنین آنها را کنترل می‌کنند و همچنین “نورون‌های متمرکز داخلی” که تنها با یکدیگر در ارتباط خواهند بود و همچنین سیگنال‌ها را به قسمت و بخش‌های دیگر نمی‌فرستند. پژوهشگران دریافتند که می‌قدرت با افزایش مهار نورون‌های قشر حرکتی، نورون‌های متمرکز خارجی را به نورون‌های متمرکز داخلی تغییر پیدا کردن کرد.

وودرو شو” (Woodrow Shew)، استادیار فیزیک دانشگاه آرکانزاس گفت: تغییر در سیگنال‌دهی، با بسیاری از اختلالات مغزی در ارتباط می باشد. آن نورون‌ها می‌توانند با افزایش مهار قشر حرکتی، بدن را تحت کنترل درآورند. امکان دارد هنگامی که سیگنال‌ها از قشر حرکتی به عضلات فرستاده می‌شوند، سیگنال‌های داخلی که معمولاً وجود ندارند، آنها را مختل کنند.

“سندرم رت” (Rett syndrome) که یک اختلال عصبی نادر به شمار می‌رود، یکی از اختلالات مغزی مرتبط با افزایش مهار نورون‌های قشر حرکتی می باشد و همچنین پژوهشگران نیت و اراده دارند در مراحل بعد، بررسی کردن‌های بیشتری را در مورد پیامدهای آن اتفاقات و همچنین نقش آنها در سندروم رت انجام دهند.

انتهای پیام

Source link

http://phdpress.ir/%D9%86%D9%82%D8%B4-%D9%85%D9%87%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%B4%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%84/
برترین خبرهای در مورد کارشناسی ارشد : نقش مهم نورون‌های قشر حرکتی در اختلالات عصبی

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

image_13980215928352.gif

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت

دردهای سرطانی را بشناسیم – بیماری – مراقبت سلامت نیوز: تعریف درد جهت همه یکسان …

سوپروب close
خرید بک لینک