خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / نمایش "مدرسه تحقیقاتی جبر جابه‌جایی" در دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان

نمایش "مدرسه تحقیقاتی جبر جابه‌جایی" در دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان

نمایش "مدرسه تحقیقاتی جبر جابه‌جایی" در دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ‌( www.PhDL.Net ) – دومین مدرسه تحقیقاتی جبر جابه‌جایی و همچنین هندسه جبری در دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان برگزار می‌می شود.

%name نمایش "مدرسه تحقیقاتی جبر جابه‌جایی" در دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان

به به گفته پی اچ دی ال به نقل از ایسنا، دومین مدرسه تحقیقاتی جبر جابه‌جایی و همچنین هندسه جبری با موضوع «جبر جابه‌جایی محاسباتی» در ۱۰ الی ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ با همکاری پژوهشگاه دانش‌های بنیادی در دانشکده ریاضی دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار خواهد شد.

جبر جابه‌جایی شاخه‌ای از جبر مجرد می باشد که در مورد حلقه‌ها جابه‌جایی و همچنین ایده‌آل‌های آن هم‌ها و همچنین مدل‌ها بر روی چنین حلقه‌هایی بحث می‌کند.

دو مبحث هندسه جبری و همچنین نظریه اعداد جبری به‌وسیله جبر جایه‌جایی ساخته شده می باشد. برجسته‌ترین حلقه‌ها از حلقه‌های جایه‌جایی حلقه چند جمله‌ای می باشد. بحث بر روی حلقه‌هایی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست جابه‌جایی باشد را جبر ناجابه‌جایی می‌نامند.

در آن مدرسه تحقیقاتی، بعد از ارائه ۴ درس فشرده توسط سخنرانان فعال در آن حوزه، مسائل باز و همچنین به روز در باره‌های متنوع و گوناگون و مختلف جبر جابه‌جایی محاسباتی مطرح خواهد شد. سپس شرکت کننده‌ها (دانشجویان دکتری، پسا دکتری و همچنین محققان حوزه جبر جابه‌جایی) به تیم‌های حداکثر ۶ نفره تقسیم خواهند شد و همچنین هر تیم، تحت نظر اشخاص متبحر آن هم حوزه بر روی پیشامد جدید (مسایل) ویژه ای متمرکز می‌شوند. آن همکاری از طریق نرم‌افزارهای ارتباطی بعد از نمایش آن مدرسه تحقیقاتی ادامه خواهد داشت.

برگزاری "مدرسه تحقیقاتی جبر جابه‌جایی" در دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان


تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : نمایش "مدرسه تحقیقاتی جبر جابه‌جایی" در دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک